Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Június elsején kezdem a 90...

Június elsején kezdem a 90 napos diétát es olyan 20-25 kg tol szeretnek megszabadulni. Sikerülhet?

Figyelt kérdés
74 kg vagyok es olyan 49-50 kg szeretnek lenni. A diéta mellett milyen edzéseket csináljak ha melle meg izmosodni is szeretnek es szalkasitani? Amúgy minden nap futok 30-60 percet es minden 2. nap biciklizek 12 km-t.

2015. máj. 28. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Bocsi,de szerintem nem...Már rosszul kezdődik.Majd elsejétől,majd hétfőtől.Miért nem azonnal?Mert még van egy jó kis hétvége falni?Így eleve kövérebben indulsz.A másik meg,hogy mindig lesz kifogás.Itt a nyár,a sok baráti összejövetel,kerti partik,családi programok...Ne kövess konkrét diétát.A lényeg a kalóriadeficit.Egyél mindenből keveset,minimális szénhidrát,sok fehérje,és mozgás.
2015. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azert elsejétől mert most gyógyszert szedek es szombaton kell utoljára bevenni es a háziorvosom azt mondta hogy varjak előtte egy napot (ez a vasárnap) es ezért kezdem akkor.

Es akkor mennyi kaloriabevitelt javasolsz? Jelenleg olyan 800-1000kcal körül eszek.

2015. máj. 28. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2015. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
168
2015. máj. 28. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Később, amikor megközelíted ezt a célt, majd gondold meg azt az 50 kilót, elég kevésnek tűnik, főleg, ha izmosodni is akarsz.

A szálkásítás és a tömegelés alapvetően ellentétes igényű (kalóriadeficit, illetve -többlet), kezdők minimálisan még tudják csinálni egyszerre.

Koncentrálj minden fontos izomcsoportodra. Ha kezdő vagy, teljes testes edzés ajánlott, bár ez engem se szokott érdekelni, néha szeretek karra súlyzózni :P


De a 90 naposat nem ajánlom, pont hogy a szénhidrátot csökkentsd és mindennap legyen meg a megfelelő mennyiségű fehérje.

2015. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. máj. 29. 06:05
 7/7 anonim válasza:
49-50 kilóval szerintem nagyon mellélőnél.Ne legyél buta! Én 169 centiméter vagyok és szintén 72-74 kg. Sosem volt semmi bajom a súlyommal és szerintem tetszem és a fiúknak. El sem tudnám képzelni, hogy 50 kg lennék. Az nagyon kevés! Legalább számold ki valami kalkulátorral, hogy az szerint hogyan lennél csinos, ha mindenképpen fogyni akarsz. Elárulom neked, hogy olyan 10-12 kg fogyást fognak maxmimum javasolni. 19/L
2015. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!