Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 68kg és 165 cm vagyok, most...

68kg és 165 cm vagyok, most vágok bele a 90napos diétába, de kezdődik a suli és félek, hogy nem tudok majd gondolkozni a fogyókúra miatt. Legalább 10kg-t szeretnék fogyni,90 nap alatt sikerülhet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

ha suliba jársz, ne csináld ezt a hülyeséget.

ha éhes vagy, nem tudsz semmire sem gondolni, csak a kajára. saját tapasztalat.

10kilótól 90 nap alatt bármilyen más módszerrel meg tudsz szabadulni.

gimis korában az embernek el sem hinnéd milyen sok szabadideje van. menj futni, bringázni, sétálni. kicsit fogd vissza magad a kajában, de ne éhezz!

a reggeli a legfontosabb, ebédre is egyél valamit. este meg már nem kell semmire koncentrálnod, és ezért könnyebben el tudod viselni ha kicsit éhes vagy.

szűkítsd össze a gyomrod. nekem ez segített. egy nap egy ebéddel bőven beérem, és sosincs olyan, h megőrülök az éhségtől. pedig én egyetemre is járok, és dolgozok is.



és az ilyen diétákat meg sürgősen felejtsd el! semmi értelme. életmódváltás, tudatos étkezés.

mindig kérdezd meg magadtól, h szükséged van-e arra a csokira, vagy akármire, amit meg akarsz enni. és gondolj a célra! hogy vékony leszel! de ez csak akkor sikerül, ha ésszel eszel.


ja, és én pl úgy oldom meg meg, nem veszek itthonra kaját. mert akkor hiába megyek ki a hűtőhöz, úgysem találok benne semmit.

és ami nincs, azt meg nem lehet megenni, és nem hízol tőle :)

2008. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem a 90 napos dieta egyaltalan nem valt be, pedig betartottam. igaz, leadtam 3 honap alatt 5-6 kilót, de majdhogynem a duplaja jott vissza, miutan abbahagytam.

ha fogyni szeretnel, tartosan, akkor inkabb fogadd meg az elozo kommentelo tanacsait, azok hosszutavu eredmenyekhez tudnak hozzasegiteni.

+ hagyd el az osszes uditot, ilyesmit, helyette igyal meg napi 2,5-3 liter vizet!

a legfontosabb pedig az akarat es a kitartas. sok sikert hozza!

2008. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló ott szúrta el, hogy nem csinálta végig a 90+90 napot. Nem volt ideje átállni a szervezetének. Ha megszakítod a folyamatot, visszajön a súly!
2008. szept. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is csináltam mindent szabályszerüen ,de egy másfél hét után rettenetesen fájt tőle a gyomrom,és miután visszatértem a normális étkezéshez minden rendbe lett...

Szerintem inkább mozogj sokat,és valami más diétát csinálj!

2009. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!