Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hány kg lehet fogyni a 90...

Hány kg lehet fogyni a 90 napos diétával?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Életmódváltás kell, nem "X" napos diéta.
2015. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi de mégis mennyit ??
2015. jún. 15. 13:13
 3/18 anonim ***** válasza:

egészséges fogyás 3 hónapra s/kb 12 kg.

Én amondó vagyok mindenki egyedi, szerintem ez a 90 napos diéta egy hülyeség maximum "egészséges" életmódnak felel meg de ennyit biztos nem lehet vele fogyni.

2015. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem hizni fogsz kb 3-6 kilot

Majd ird be ide 90 nap mulva hogy mennyit hiztal.

2015. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Saját tapasztalat:

Induló súly: 108 kg, végeredmény: 85 kg (férfi)

Induló súly: 65 kg, végeredmény: 50 kg (nő)

Amikor abbahagytuk, néhány kiló visszajött, de nem mind. És valamilyen mozgás mindenképpen kell mellé.

Mi a gyümölcsnapot nem bírtuk ki, ezért ezeken a napokon zöldség salátákat is ettünk.

2015. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

A 90 napos diéta szerintem is hülyeség, mert a szervezetednek baromira rossz, hogy a gyümölcsnapon kiéhezteted (pláne ha még léböjt napot is hozzáveszi valaki), a szénhidrátos napon pedig megterheled. Ráadásul én kb kevesebb, mint 1 hónap alatt visszaszedtem azt, amit 3 hónap alatt adtam le szóval, ennek így tényleg nincs sok értelme.

Tippek: A gyors fogyás nem jó, mert bekövetkezik a jójó effektus. Pár kilót már azzal is fogyhatsz ha a fehér kenyér helyett teljes kiőrlésűt (és nem színezett barnát) veszel. A normális tészta helyett durum tésztát és a kristálycukor helyett pedig nyírfa cukrot használsz. Az édességek közül pedig diabetikusat vegyél ha nem tudsz róla lemondani. Egy nap lehetőleg 5-ször egyél háromóránként, ebédre lehet a legtöbbet. Szerintem ezeket nem nehéz betartani és lassabban, de látszódik az eredmény, és ezt egész életedben folytathatod így, és akkor biztos nem fogsz visszahízni. :)

2015. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokat. Mindenesetre két diétát csinálj egyszerre, mert egytől nem fogsz jóllakni!
2015. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Vásárolj egy grammra pontos mérleget és használd a kaloriabazis.hu-t

Én napi 500 kalória mínuszt állítottam be, simán tudtam tartani, sőt túl is teljesítettem sokszor, így januártól májusig 15 kilót fogytam különösebb szenvedés nélkül. Több mint egy hónapja nem számolom, csak kicsit odafigyelek rá a megszerzett tapasztalatok alapján és méretkezem naponta egy digitális mérlegen. Tartom a súlyomat.

Látni fogod mit kell visszavenned. Több zöldség, több gyümölcs, kevesebb lisztes, zsíros, cukros dolog. Kerüld az üdítőitalokat. Én korábban napi 5-600 kalóriát vittem be vele, mert a vizet nem állhatom meginni. Azóta átálltam a jó minőségű gyümölcsteára (Müller teák) édesítővel. Menni fog, nem kibírhatatlan.

2015. jún. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Ja és még a levesek nagyon hasznosak tudnak lenni, pl. egy édesítővel készült meggylevesből kb. annyit eszel amennyit akarsz, alig van benne kalória. De a többi levesfélék is jók. Ugyanilyen jó ebből a szempontból pl. a gomba.Ha sütizni akarsz, csinálj túrós sütiket, a sovány túróban viszonylag kevés kalória van és vannak receptek amibe liszt nem is kell...
2015. jún. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyi a súlyod.


Én azért kezdtem el, mert nagyon kövér vagyok, és ha lement a 90 nap, akkor fogok életmódot váltani.


Szerintem - nekem legalábbis - ez egy jó kis kezdőlökés. Ennyi halat életemben nem ettem, mint mostanában.


15 nap alatt 4.2 kiló ment le, de nagy súlyból.

2015. jún. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!