Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy tudnék fogyni?

Hogy tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 165 cm magas és 70 kg,szeretnék fogyni,csak nemtudom hogy.Tudom sok múlik az étrenden,de nem tudom mit ehetnék és mit nem.Sportra próbálok valamit kitalálni,amitöl nem fáj a térdem és nem lábujjas feladat(mivel az egyik nagy lábujjamba drót van ez miatt nem tudom behajlítani a lábujjamat és fáj is)esetleg egy ilyen torna terv jó lenne kb mindennapra: 25 hasprés 25 felülés kb 10 perc lépcsőzés(márha bírja a térdem) és 5 perc ugrókötelezés?Persze ezeket nem folyamatban ,lenne pihenő is.Fogamzásgátlót nemrég hagytam el,attól is ledobhatok majd pár kilót?Előre is köszi a válaszokat :)

2015. jún. 27. 17:22
 1/2 anonim válasza:
Keruld a zsiros eteleket, egyel csirke mellett rizsaval. De ne eheztesd magad! Rengeteg folyadekot igyal(ne colat meg egyeb ilyen cukros italokat). Sportok kozul a roplabdat ajanlom, ott nem kell annyit mozogni.
2015. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Futás
2015. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!