Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Le szeretnek fogyni. Nem...

Le szeretnek fogyni. Nem vagyok olyan nagyon kövér de azert van rajtam súlyfelesleg. Mit csináljak? A többi lent.

Figyelt kérdés
167 cm magas vagyok 67,5 kg, es 16 leszek októberbe. Van fali huzódckodóm es egy Ottó Chili kockahas gépem. Tudnátok nekem étrendet es gyakorlatokat mondani amivel sikerülne a fogyás. Szilveszterig mindenféleképpen le szeretnek fogyni, de nyilván ha hamarabb is össze jönne nem bánnám😀

2015. júl. 20. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Felülés, lábemelés, fekvő (sorozatban, és emeld meg néha a számát, ha már úgy érzed, hogy nem fáj tőle az izmod) és futás a héten 3-4 alkalommal. A hasizom erősítés szerintem gép nélkül is megy :D

A futást is fokozatosan. És melegíts be. Először lehet, hogy csak 10 perc fog menni, de később majd több. Mindennel így van. A levegőt úgy vedd, hogy 3 lépésig beszívod, 3 lépésig kifújod, később lehet 3 be, 2 ki, ha nem kapsz már levegőt.

Ne egyél cukros ételeket, és a zsírosakat is kerüld. Fehér húsok (hal, szárnyasok) előnyben plusz 2-3 l folyadékbevitel. Este már ne edd túl magad, de ügyelj arra, hogy egy nap eleget egyél. Ja és zöldés és gyümi is jöhet.

2015. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. júl. 20. 18:36
 3/4 anonim válasza:

A chili nagyon jó és nagyon hatékony!!! Azt mindenképp használd, és mellette szerintem guggolj is, szépen formálja a feneked :)

Étrendben pedig nagyon fontos a sok fehérje, mivel ezek segítik az izmaid fejlődését, és feszes leszel akkor is, ha lefogysz!

Hajrá!

2015. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Meridián1 válasza:

Én azt mondom, hogy elsősorban minden a kajádon múlik, másodsorban a rendszeres edzésen.

Az otthoni edzés azért jó, mert gyakorlatilag nem kell menni sehova, ingyen van, stb...

Viszont az ember könnyen beleesik abba a hibába hogy mégse csinál semmit "majd holnap" alapon.

Ha gyors eredményt akarsz, menj el egy konditerembe, vegyél egy heti 3 alkalmas bérletet és járj le pl. hétfő-szerda-péntek. Egy jól felszerelt edzőteremben minden lehetőséged megvan a gyors eredmény elérésére.

2015. aug. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!