Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan kezdjek hozzá?

Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
35 éves férfi vagyok, 175cm ,és 90 kg. az utóbbi két évben jött rám kb 10kg felesleg. soha életemben nem fogyokúrztam még. arra gondoltam eljárnék futni, de nem tudom ahhoz is hogyan kezdjek hozzá. és a kajára is kérnék tippeket ötleteket. sajnos szeretem a jó magyaros kajákat, és most elég sok gyümölcsöt eszek.,
2015. szept. 3. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Kaja napi 6x, hús-zöldség, tojás-zöldség, reggelire és edzés után mehet tejsavóturmix 40g (70-80 %-os) lefekvés előtt pár órával túró. Napi fehérjebevitel 180-200g körül CH szintén ennyi, plusz 4 evőkanál lenmagolaj, multivitamin reggel a turmixhoz. Súlyzós edzés heti 3x teljes testes szabadnapokon gyaloglás napi 1 óra. Tiszta víz 4.5 liter. Semmi koplalás és ne edd meg a finom. Gyümölcs kilőve a fehér liszttel együtt, nincs gyümölcsös joghurt, süti, ropi, kóla se.

gyorsulni fog az anyagcseréd és te zsírt fogsz égetni

2015. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
javítok: "ne edd meg ami finom"
2015. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

huh, ez aztán keményen hangzik, de tudom csak igy van eredménye ha ezeket betartom!!

nagyon köszönöm!

2015. szept. 4. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!