Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 16éves 170cm és 84kiló vagyok....

16éves 170cm és 84kiló vagyok. Elég nagy a fenekem és a hasam is. Eléggé keményen elkezdenék sportolni és fogyni. Szertintetek 2hónap alatt összejönne -10kiló? És az jó ha napi 3x-4x is futok fél óráig?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Osszejohet szar kajaval

Futni hulyeseg annyit,ugyis 70% a kajan mulik,futas csak plusz

10 lehet nem jon ossze,ha ossze jon akkor nem tartos es nem egeszsegesen

En fel ev alatt fogytam 12 kg-t

2015. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Kb. heti fél, max. egy kiló fogyást lehet tervezni. Nem az a lényeg, hogy mennyit fogysz, hanem hogy ebből mennyi az izomveszteség és mennyi a zsírveszteség. Értelemszerűen az utóbbira hajtunk az előbbi minimalizálásával.


Nézz utána a dolgoknak. Legjobb szerintem a testépítő honlapokat nézni, mert a női magazinokban és a mindenféle internetes portálokon sok csacsiságot, tudományosan teljesen megalapozatlan dolgokat írnak. Jó, ha orvossal is tudsz konzultálni, mert fiatal vagy még. Hajrá, és légy kitartó.

2015. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. kommentelő! És én mondjuk boxolni szeretnék nagyon meg majd egyszer parkourozni ahova kell izomzat is meg mozgékonyság is. Szerintetek az is elég ha mondjuk fekfőzők meg felülök meg ilyen testépitő feladatokat csinálok? Mert futni nem annyira szeretek,
2015. szept. 8. 19:22
 4/6 anonim válasza:

"És az jó ha napi 3x-4x is futok fél óráig?"

"Mert futni nem annyira szeretek,"


Nagyon összeszedett vagy, öcsém...

2015. szept. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak nehogy ezt a 90napos baromságot csináld 16 évesen....3napig nem enni fehérjét minden életkorban netto hülyesé de fejlődésben lévő szervezetnek meg aztán különösen rossz.a sport az mindenképpen jó, emellett jól összerakott étrend kéne. Nézegesd a shoo.builder.hu oldalát. Nem kell szentségnek venni semmit meg tized grammra számolni csak kábé lődd be hogy miből mennyit, meg hogy.

hajrá :-)

2015. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz azt el kell keményen határozni!! Határozottság nélkül nem mész semmire, egyébként a zsírégetés 40 perc után kezdődik, nem az a lényeg hogy sokszor keveset, hanem hogy folyamatosan, mondjuk naponta 1x1 órát futsz normál körülmények között és utána figyelsz, hogy mennyit és mit eszel!!! A legfontosabb a HATÁROZOTTSÁG, és hogy figyelsz hogy MENNYIT és MIT eszel !!!!
2015. okt. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!