Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lelehet e fogyni a 90 napos...

Bazso iveta kérdése:

Lelehet e fogyni a 90 napos dietaval, mert 164cm de 127 kg vagyok? Lehet delutanonkent is gyumolsot enni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukám mindig azzal fogy de általában vissza is szedi az egészet aztán kezdheti előlről. Szerintem az életmód váltás hasznosabb
2015. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.Igen.
2015. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem az csak hizlalo dieta, csak a feherje nap er valamit a tobbi az joforman szenhidrat.amugy ekkora tulsulynal az eletmod valltas johet csak szoba mer tobb mint valoszinu h vissza is jonnek a kilok. ajanlom h inkabb probalj feherjedusan taplalkozni es koretkent mindig zoldseget enni, en eszem gyumolcsot akarmikor, van amikor ejjel megehezem futas utan es akkor is eszem almat..persze nem kiloszamra..amugy ha beiktatnal valamilyen mozgast akkor gyorsabban menne a fogyas.
2015. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Áldozz napi 13 percet mozgásra is. Mutatok egy videót, első látásra könnyűnek tűnik, nem kell hozzá más, mint egy törölköző és Te. Nem kell egyből teljes gázzal, kb 1 hét múlva már végig tudod csinálni a 127 kilóddal is. Hidd el ettől fogyni fogsz rendesen. Sok sikert, majd írd meg hogy haladsz :)

[link]

2015. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem



Élet,ődváltással, baromi nagy kitartással, és talAn orvosi segítséggel lehet.

Az utőbbi azért, mert nem biztos, hogy a teljesen helytelen étkezésed, és mozgásszegény életmődod az oka az ekkora fokű elhízásnak.

/ hormonjaid stb rendben vannak-e/


Ne prőbálkozz ezekkel a csodafiétákkal, lehet velük leadni, de a legtöbb visszajön.. Persze van akinek nem, de annak valószínűleg mindeg melyik diétát tartja.


Nézz utana, neked mennyit kell enned a magasságod ak, és a tevékenzsgeid tekintetebwn, es annal többet ne..

Rendesen elosztva, igenn, este 6utan is..

Ne éheztesd a szervezeted, mert méginkább fog rajtározni...


Ha nem egyéb egészségügyi a gond, akkor vagy nagyon sokat, vagy nagyon egészségtelenül, vagy mindkettő félekeppen eszel.

Remélem érzed, hogy segíteni szeretnék, nem kritika.


Szőval a fejedben ezt kell rendbetenni, ami baromi nehéz.

Tudom, nekem jőval kevesebbtől kell megszabadulnim, mégis minden egyes kg ért vért izzadtam az első hónapban, mire kialakítottam egy. Érternd félét a diéta alatt, aminek jórészét az életem végeig tartani akarom., mert a fele súly elvesztése után és 2 hőnap utan jobban érzem magam a bőrömben, nem csaka. Súlyvesztés, hanem közérzetben is.



Ami a legfontosabb,mhogy mozogni kell.. Ha nem akkor a megnyúlt bőr 100% hogy ottmarad.

A mozgással a vérkeringés gyorsul, a bőr is vérbő lesz, segíti a folyamatot.


Amit én csinálok..

Lehetőleg kerülöm a fehérkenyeret (heti2-3 szor eszem, reggelire vagy valamihez, ha nem akaroma vendégségben borzolni a kedélyeket)

Nem speszem olajban sütött dolgokat..

Sőt szószos dolgokat sem.

Sok könnyű ragulevest eszem, vagy zöldséglevest (az elején nem, hogy szűküljön a gyomrom)

Majd se sajt, mert zsíros (később erre is visszatértem, hogy ne álljonn me a jojoeffektus, csak a fogyás megindulásáig, ami nalam 2 hét vokt tarttotta, de mist is mértékkel)

Én nem szeretem a tejet, így naturjoghurtot ettem /eszem/sajat magam altal belevagott gyümivel.


Szőval a köret altalában gersli, bulgur, répa, pároktdolgok mindig mas csicseriborsó, mind jől fűszerzve.

Eddig nem ettem ilyeneket, igy egy gasztrokirAndulás is az egész..

Keumplit az elmúlt 2 hőnapban 2 szer ettem

Rizst se nagyon..

Sok sütőben sült zellert.. Nagyon finom sültkrumplibál jobb..

Férjem kérte, hogy legyen gyakrabban, pedig neki felszednie kell, de egészséges és finom..

Sok nyers répát ettem nasinak, ha rámtört az éhség...



Az elején 1500 kkalőriát vittem be, még mozgás nélkül, ezt számoltam, kegyetlen volt.. Nem akartam, hogy éhezésnek álljon a szervezetem, de muszáj vokt, hogy hozzaálljak a kevesebb étel beciteléhez ( nálam a felszedett kilók egyérteműen a minőség és a mennyiség negativ találkozása okán történhettek meg)


A mozgas nagyon fobtos, ami pl nekem különösen nehéz, mindig van kifogásom, és élek is sajnos veel. H nincs időm, most fája. Torkom, most jönnek hozzánk, most nincs kedvem, most ez.. Most az.. :(

Tudom, hogy nekem lemegy anélkül is, de nem egészséges, és nem biztos, hogy megfelelő alakom lesz utána..

Még harcolok magammal kicsit...


Remelem neked jobban megy,més nagyobb az akaraterőd.



A legfontosabb atartős fogyásnál, hogy egy olyan étrendet alakíts ki magadnak, amin ha kicsti változtatsz majd akkor szívesen tartod életed végéig.

Mert a régi dolgokra nem lehet visszaállni, hiszen ha helyes lenne, akkor nem lenne ekkora túlsúly..

Később mindent lehet enni majd, bár nem k mértékkel.

Tesőm 40-50 kg minuszon van túl.

Ha igényt tartasz rá, akkor megadom az elérhetőségét..(privátban)

Szokott segíteni másoknak..ő tartja másban alelket,mjől motivál.

Nekem15 kg leadása is knkeserv, ő 50-et adott le, most pedig egy nyúlank izmos pasi lett..aki meghal, ha nem mozoghat..

Szerinte is fejben dől el.l amig masok mondják, addig tudod, de nem teszel érte, ha a fejedben ok.. Akkor nincs az a csábítás, az a hátráltatás, ami miatt kihátrálsz. Nagyon nagyon akarni kell.)



Sok sikert kívánok

2015. okt. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!