Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lemehet ennyi súly az új sulimig?

Lemehet ennyi súly az új sulimig?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok, lány, és rendszeresen járok heti 3-szor edzőterembe :) 159,5 cm vagyok, és 90 napos diétával 22 nap alatt már sikerült leadnom a súlyom 68,3 kg-ra :D Csak az a baj, hogy én ezt nem veszem észre :( Jövőre már új suliba fogok menni, egy 6 osztályos gimnáziumba, és addigra teljesen lapos, és vékony hasat szeretnék. :) Ez sikerülhet? :)

És mielőtt jönnek azok, hogy kevesebb csokit, meg chipset kellett volna ennem, én mindig jobban szerettem a zöldségeket, meg a gyümölcsöket, és mindig is sportoltam.


Köszönöm a válaszokat, és esetleg tanácsokat :)


2015. okt. 9. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Zöldségtől és gyümölcstől nehéz meghízni. :-) Első körben azt mondanám, hogy ebben a korban nem szabad diétázni, de a 68 kg tényleg sok. Érdemes lenne felkeresni (a szüleiddel természetesen) egy orvost, nincs-e valami orvosi probléma. Az iskolai védőnő nem mondott semmit? A sportot helyeslem, a 90 napos diétát nem. Bármilyen elcsépelt tanács, fogd vissza a nasikat, egyél sok zöldséget, sovány húst, tejtermékeket, de ne éheztesd magad! Ne arra koncentrálj, mikor tűnik el a súlyfelesleg, inkább arra, hogy folyamatosa legyen a fogyás.
2015. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az, hogy súlyosabb vagyok, "családi vonás" :/ Nasizni nem szoktam, és a koplalást butaságnak tartom, és jól lakok én, csak egészséges dolgokkal :)
2015. okt. 9. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
A koplalást én sem tartom jónak. Mostanában olvastam egy érdekes dolgot: a fűszeres, csípős kaják állítólag begyorsítják az anyagcserét, és magától lemehet a súlyod ha ilyeneket eszel rendszeresen. Talán érdemes lehet kipróbálnod.
2015. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kim Bo Mao válasza:
Nem tudom pontosan mit szoktál enni, de talán több levest, könnyen emészthető dolgokat kéne enned, egyébként meg növésben vagy még nagyon.
2015. okt. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!