Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 5. napja csinálom a diétát,...

5. napja csinálom a diétát, de még nem fogytam. Próbálom lelkiismeretesen csinálni, de semmi. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 18:59
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
1 hónap után panaszkodj ha nem fogynál..
2015. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:

5 nap alatt esélyed sincs látni, hogy fogytál-e.

3 kiló sem jelenti azt, hogy igen, +1 kg sem azt, hogy nem... A testsúly változik, főleg étrendváltozáskor.

2015. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
* -3 kiló
2015. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
57%

90 napos? Akkor a -3 kilót visszavonom, azt nehéz a sok szénhidrátnappal összehozni, bár mennyiség és mozgás kérdése.

Állítólag olyan is van, hogy valakinek idő kell a fogyás beindulásához. S számíthat a stessz, alvás, miegymás... Ahogy már írták, egy hónap után aggódj.

2015. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
Biciklizz, és fuss 2 km. Nekem ez a minimum minden nap. Meg focizok is 90 percet. 50 kg vagyok.
2015. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
Az is fontos, mennyi a felesleged. Kevésből nehezebb fogyni.
2015. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
90napos dietaval csodakat ne varj, az amugy szerintem hizlalo kura nem fogyokura..csak a feherjenapon tudsz fogyni, meg talan a gyumolcs napon ha sok citrusfélét ennel es hasmenest okozna, de a kemenyitonap es szenhidratnap-hat egyenlo a hizassal..es ha meg nem is edzel melléé...vállts at feherje dietara na és sportra
2015. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
#7: Ha keveset eszik (már ha meg tudja tenni csupa szénhidráttal, van, akinek sikerül), akkor tud fogyni, nagyobb baj a fehérjehiány, ami miatt ez is részben izom lesz...
2015. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
5 nap az semmi, de inkább kiegyensúlyozottan kéne étkezned. A 90 napos diétának nem sok értelme van. Aki kitalálta, az elmesélhetné, hogy miért kell három nap egymás után szénhidráttal tömni magunkat. Gyümölcs tápanyaga: cukor, keményítő: sok cukormolekulából álló szénhidrát, szénhidrát=keményítő és cukor. Már az alapelv totális hülyeség.
2015. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Én nem 90 naposozok, hanem számolom a kalóriákat és tisztán étkezem. Másfél hét alatt lement 4,5 kiló, bár én azért sportolok is rendesen. (3 gyerek mellett)
2015. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!