Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki fogyott a 90 napos diétáva...

Aki fogyott a 90 napos diétával annak az alakján is meglátszott vagy csak a mérleget nézte?

Figyelt kérdés

2015. nov. 16. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a mérleg jelezte, és a 90 nap után a "visszaszoktató-étrend" segítségével majdnem a duplája jött vissza. Inkább keress már diétát. (Nem ajánlok semmit, mert úgyis csak hideget-meleget kapok érte.)
2015. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a 90 napos diétával 22 kilót fogytam. Nagyon meglátszott a fogyás, akik ismertek kövérként azoknak az első kérdésük az volt, hogy

-Te jó ég! Nagyon beteg lehettél! Mi bajod volt?

Iszonyúan néztem ki, és nem azért mert gebe lettem.(92 kiló voltam 160 cm magassággal, és ebből jött le 22 kiló..

Arról nem is beszélve, hogy bélproblémáim lettek..Én senkinek nem ajánlom..én is nagyon megbántam

2015. nov. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 01:11 vagyok.

Megkaptam a privat üzenetedet.

Nos, én mindent betartottam, nem volt sem változás sem kis bűnőzés sem. Mivel 92 kilóról kezdtem a fogyókúrát nekem már a 10 kiló leadása után látszott az eredmény. Ezt a 10 kilót 4-5 hét alatt tettem le. De írtam, hogy nagyon megbántam mert ellenben azokkal akik normálisan diétáznak én nagyon csúnyán fogytam le. Pedig sportolok még ma is. Azt hittem én rontottam el valamit amikor úgy néztem ki mint aki 4 hétig a kórházban feküdt, de megismerkedtem másokkal akik hasonlóan beteges kinézetük lett...Így utólag végig gondolva ez a 90 napos diéta egy nagy marhaság! Nem normális az, hogy a szervezetünk ami mindenevő, belekényszerítjük, hogy egyik nap csak vizet vegyen magához, ezért semmi tápanyagot nem viszünk be, semmi szénhidrátot, fehérjét amire szükségünk van, ahogy az se normális hogy máskor csak gyümölcsöt eszünk úgy, hogy a legtöbb gyümölcsben rengeteg cukor van.

A végére jegyzem meg, hogy visszajött egyébként 8 kiló eddig, mert az ember vissza áll a normális étkezéshez. Én ma sem eszem kenyeret, cukros dolgokat, tésztát, igyekszem egészségesen enni, de mégis visszajöttek a kilók. Inkább számolj kalóriát..

2015. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem sportoltam mellette semmit, a bőröm szépen visszahúzódott, lefogytam 15 kilót. Jól éreztem magam és jól is néztem ki. ( nem volt beteg kinézetem)Viszont amire nem számítottam iszonyúan hullani kezdett a hajam a vége felé, de nem egyszerűen hanem csomókban. Voltam ezer vizsgálaton de semmit nem találtak, csak a fogyókúra. Szóval nem csak az alakomon, a mérlegen hanem a hajamon is meglátszott az eredmény.
2015. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez van, ha az ember idióta divatdiétákat követ. Sajnos a médiában minden szemetet kitalálnak, aztán a szerencsétlen laikusokon csattan az ostor. Az iskolában oktatni kéne a táplálkozás alapjait, mert az emberek a legalapvetőbb fogalmakkal, mint a makrotápanyagok, nincsenek tisztában. Ha tudnák mik azok, és mire valók, akkor eszükbe sem jutna komolyan venni ezt a diétát.
2015. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!