Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Próbáltátok már a 90 napos...

Próbáltátok már a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni 5-10kg-ot és ehhez keresek egy betartható diétát. Sokat olvastam már a 90 naposról, de nem tudom, hogy belevágjak-e. Nektek mennyire volt hatásos? Mennyire könnyű betartani egy átlagos életet élő embernek? A 90 nap után nem híztatok vissza?
2015. dec. 9. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A többség visszahízik... :) Ide egy életmódváltás kell, nem pedig ilyen olyan diéta.
2015. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Anya folyton azt csinálja mert csak azt bírja betartani. Szóval valószínűleg nem túl nehéz, de mindig visszaszedi, szerintem hülyeség.

Annyit kell tenni, kizárni (vagy minimalizálni, én inkább kizárom) a lisztes, cukros, olajban sült dolgokat. Ezenkívül bármi jöhet amit csak eltudsz képzelni ami azért annyira nem kevés főleg ha még fantáziád is van. Egyél naponta 5-6x kisebb adagokban, és kezdj el valamit sportolni. Lehet az napi sok sok séta is. Ja és a víz. Régen utáltam. Most se a kedvencem de már a cukros édesítős löttyöket se tudom meginni :D Szóval meg lehet szokni csak először nehéz kicsit

2015. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinek nehéz betartani, kinek lehetetlen s persze mindenkinek durván egészségtelen. A testnek nem 4 naponta kellenek aminosavak...
2015. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi lenne ha 90 nap kinlodas helyett inkabb ennél napi 5x egeszseges dolgokat, normalis mennyisegben?!?! :) hidd el, kis túlzással szinte bármilyen ételnek van egy egeszseges alternativaja. Kb 2-3 het es mar nem is akarnál tobbet "fogyókúrázni", mert azt venned észre, h neked ez az uj életmódod.
2015. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mindenképp úgy csináld, hogy naponta többször eszel, de KEVESET és inkább az egészséges ételeket válaszd, mivel talán így lesz sikeres a fogyás.

Az evés napirendje nagyban hozzájárul a kilók leadásához, természetesen mellette kell mozogni is valamennyit..

2015. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!