Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A mandarin hizlal?

A mandarin hizlal?

Figyelt kérdés

Ha egy nap este pl meg eszem 5-8 mandarint az hizlal?


Egyáltalán éjszakás műszak alatt mit lehet este enni?


2015. dec. 27. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha belefér a kalóriakeretedbe, akkor biztosan nem hizlal, úgyhogy ha úgy van, edd nyugodtan, mert finom és egészséges is. :)

Te tudod, hogy mit igényel a szervezeted, hogy mennyire megterhelő a munkád, ez alapján alakítsd az étrended.

2015. dec. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hizlal. de tele van növényvédőszer maradványokkal. nemrégiben egy áruházban észlelték ezt az ellenőrök.
2015. dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2015. dec. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kalóriatöbblet hizlal. 5-8 mandarin nem sok.

Azt eszel, amit tudsz és jónak látsz, ki is tapasztalhatod, mi mégis honnan tudjuk ezt?

A párom éjszakás elején olykor bevágott negyedkiló mogyorót, majd semmit, mert éjjel nem tud enni, de szerintem ez neked nem segít.

Ha dolgozol, az speckó, arra még akkor sem vonatkoznak a mit együnk s együnk-e késő este vagy hajnali 3-kor szabályok, ha amúgy hiszel az ilyesmik létjogosultságában. Sokszor még a tested vágyait is felül kell bírálnod, ha azokhoz igazodva koplalnál éjszakásban. Enni kell.

2015. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
most éjszakai mozgás is kalóriát éget gondolom nem irodista vagy én 12órás éjszakában ugy ettem mintha nappal lenne, nappalt átaludtam tehát nem ettem ergo nem is hiztam
2016. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!