Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » S. O. S vészhelyzet?

Zyzyz kérdése:

S. O. S vészhelyzet?

Figyelt kérdés

Az lenne a helyzet h 15-éves vagyok 180-cm,s kövér!

105kg vagyok!kb egy honapja 95kg voltam,1 éve meg elkezdtem fogyókúrázni akkor lementem 87-kg-ra! csak sajna abbahagytam s ez lett a következménye!

és abban szeretném a segítségeteket kérni h nem tudnátok valami fogyást segítő szert ajánlani?

már halottam a creatinrol és az lenne a kérdésem h az szerintetek segítene? meg van a clenbuterol bár azt nem nagyon szeretném de arról is írjátok le a véleményeteket!ne a káros hatásokat hanem h égeti-e a zsírt! már járok kondiba,meg odafigyelek a kalyára!

és amúgy nem vagyok nagyon nagy darab mert van rajtam izom is!


[link]


[link]



2016. jan. 4. 02:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen 1 hónap alatt 10 kg-ot híztál? Rohadt gyorsan menj el a gyerekorvosodhoz!
2016. jan. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, tényleg nem bántásként, de nem csak a "kalyára" kéne odafigyelned, hanem a helyesírásra is.

Egy hónap alatt mégis hogy híztál 10 kg-t? Igazat adok az elsőnek, nem ártana elmenned orvoshoz.

A fogyasztószerek nem égetik a zsírt, szedheted őket, de dupla annyit fogsz visszahízni, ha abbahagyod, mint amennyit lefogytál. Ne egyél annyit és mozogj, ha máskor sikerült fogynod, akkor most is menni fog, fogyasztószerek nélkül.

2016. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kreatin vizet köt meg, attól csak még tovább fogsz hízni. Amúgy, ha végigzabáltad a karácsonyt, akkor lehet, hogy tele vannak a glikogénraktáraid, és ennek egy része amúgy is víz. Diétázz, csökkentsd a szénhidrátbeviteledet, igyál több folyadékot. Ha 1-2 héten belül nem csökken a súlyod, akkor valóban elgondolkodhatsz az orvoson. Amúgy is ajánlott, mert ezek szerint túl könnyen raktározod el a szénhidrátokat zsír formájában, de ez még menthető.
2016. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Ezt neked mind elhiszem ,csak a ....

nem minden logikus.

2016. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szia. Naponta hányszor és mit eszel ? Mennyit sportolsz egy héten? Szívesen elmondom azt is, hogy én hogy fogytam, ha érdekel :)
2016. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez vált be:Naponta többször kell keveset enni.Reggelihez egyél zöldséget.Hanyagold a cukrot,fehér lisztet,üditőket.Sok gyümölcsöt egyél.Igyál sokat(vizet).Vacsorára salátát egyél.Egyél sok húst. Mozogj napi rendszerességgel.

Sok sikert! Remélem tudtam segíteni.

2016. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ElekTamás88 ***** válasza:
100%

Rövid és igaz történetem:2 éve karácsonykor 99,5kg voltam. Rá kb 2 hétre eldöntöttem, hogy valamit kell tennem magammal, mindkét térdem be volt duzzadva, orvosnál is voltam vele, aki azt mondta, hogy az 50 év feletti fizikai munkásoknak van olyan izületük, mint anno nekem 24 évesen. Eldöntöttem, hogy elkezdek valami ismeretlent. Olvasgattam, internetes tanácsokat kértem, ugyanúgy, mint most te. 2 hete 78kg-ot mértem.

Nos amikre óta kell figyelni:

-egészséges táplálkozás: gyümölcsök, zöldségek, rostos ételek főként szárnyas hús és hal.

-folyadék bevitel: én úgy 4 liter folyadékot iszom, túlnyomórészt természetes vizet, néha gyümölcslé, nagyon ritkán Zéró Kólát(ezt nem ajánlom, ugyanis Kálciumot von el a szervezetedtől)

-édességek, cukrok, kenyér kerülése.

-ne koplalj, ne diétázz egyél sokszor keveset, de egészségeset!!!!

-mivel hirtelen felment rád 10kg érdemes lenned egy tisztító kúrát/méregtelenítést véghez vinned.

-legyen egy edzés terved és célod, ezt csináld minél gyakrabban.

-pihenj/aludj napi 7-8 órát(többet ne!!!)

-a legfontosabb: Kitartás, SOHA NE ADD FEL!!

És csak hogy tudd, a tartós fogyás nem arról szól, hogy 3 hónap alatt lefogysz 20 kg-ot és kész. Meg lehet csinálni, de 25kg-ot hízol vissza. Nekem másfél évembe telt -20kg.

2016. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ne fogyókúrázz. Táplálkozz egészségesen. Sportolj. Hagyd a zsírégetőt. Mindenkin van izom :D

Ne akard gyorsan elérni a célokat, ha azok nem reálisak, mert ilyenkor kezd az ember beszedni mindenféle szart.

Ha most tolsz valamit, későbbb is fogsz, ha valamit gyorsan el akarsz érni. Nem biztos , hogy jól jössz ki belőle.

2016. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell fogyókúrázni, inkább növeld a sport mennyiségét és az intenzitását. A kreatin monohidrát segít abban, hogy könnyebben működjön az izom anyagcseréje, vagyis jóval hosszabban tudod ismételgetni a testedző gyakorlatokat és nem fáradsz el tőle úgy mint előtte. Ami még a nagyon kemény edzés mellett segíthet zsírt égetni az a HMB. Ezek teljesen biztonságos, hosszú távon szedhető szerek, ami elősegíti a testmozgás közben a zsír égetést. Persze ha nem mozogsz elég intenzíven és elés sokat, akkor nem adsz le a súlyodból.


A kreatin vizet köt meg az izomsejteknél és nedves környezetben jobb az anyagcsere. A megkötött víz valamennyi átmeneti többlet súlyt hoz ugyan, de az majd úgyis lemegy ha elhagyod a szedését, csak a felszedett izom marad. Egyébként én hegyi kerékpározáshoz szedem a kreatint és a HMB-t is. A HMB-t sportos terhelés előtt úgy érdemes bevenni, hogy a hatása másfél óra után tetőzik, akkor lesz a legkönnyebb tőle az edzés (amit végzel).


Szóval a legjobb fogyókúra a testmozgás.

Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy a fehérje pótlást nem szabad visszafogni, mert az izom csak attól fejlődik. Szírt égetni viszont kizárólag intenzív izom munkával lehet egészségesen.


Sok más megoldásról beszélnek. de az inkább az izmor égeti el, szóval a fehérjét mindig pótolni kell, a szénhidrátot viszont nagyon vissza kell fogni. A zsír bevitelt is vissza kell fogni mert az is hatalamas energiát képvisel, mint a cukor.

2016. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébként sem a kreatin se a HMB és semmi más "csodaszer" sem fogyaszt elegendő testmozgás nélkül. Még a koplalás hatása is csak átmeneti, mert a végtelenségig úgy sem lehet koplalni, különben is az az izmokat építi le a zsír kevés csökkenése mellett, mert a testnek fehérjére mindenképp szüksége van és honnan szedné máshonnan mint ahol van, az izmokból.


Utána meg általában jön a falási hullám ami megint csak nem az izmokat gyarapítja, hanem a zsír raktárakat telíti, amiért megint elszalad a súlyuk és ezért megint koplalni kezdünk és megint kezdődik elölről a JoJo körfolyamat.

.


.

A fölösleges bevitt energiát a fehérje forrásokkal és intenzív sportos mozgással nagyra növelt izmok tudják elégetni, megfelelő testmozgás mellett.


Ez a legjobb és a leghasznosabb és legtermészetesebb fogyókúra alapja, ami egészséget testet épít fel, nem a koplalás.

2016. jan. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!