Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyire lehet diétában...

Fogyo15 kérdése:

Mennyire lehet diétában panírozott húst enni? Tényleg a panír miatt van a szénhidrát vagy alapból a húsban (gyorsfagyasztott csirkemell)?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutass már nekem egy húst, amiben szerinted szénhidrát van.
2016. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, de a panír serkenti az epetermelést, az epe, meg a zsírfelszívódást.


Nem úgy kéne tekinteni, az emberi testre mint valami automatára, hogy amit beledobálsz azt keveri össze aztán az van.


A szerveid ugyanúgy válogatnak mint te magad.

2016. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy előrepanírozott, félkész husi?

Olyat semmiképpen se egyél!

Ha te magad panírozod a normális húst, akkor okés időnként. Gondolom, nem minden nap ezt ennéd :)

2016. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 blani4 válasza:
Itt fokent nem is a panírral van baj, hanem azzal, hogy késztermékként vetted. Ha diétázol, akkor kerüld a fagyasztott gyorsételeket, mert tartósítószereket és ízfokozókat tartalmaznak. Inkább otthon készítsd el magadnak ha nagyon megkívánnád. De amire még szintén felhívom a figyelmedet az az, hogy a rántotthúst sok olajban kell sütni, ami pedig egyáltalán nem egészséges. Készíts inkább valami sovány húst (halat, szárnyast) egy kevés olivaolajban sütve, párolt zöldségekkel.
2016. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne egészséges a sok zsír? Ezzel azért sokan vitába szállnának, mint ahogy azzal is, hogy egy panírozott húst sok zsírban kell sütni. Sütőben is lehet, minimális zsiradékkal, ha jól tudom.


Gondolom, részben a picike panír (amit nem értek, úgyis sok szénhidrátot eszik egy átlagos fogyózó s a glutén sem riasztja el), részben a sok zsír (normál elkészítés esetén) miatt nem tartják diétába illőnek az ilyesmit...

Én az összetételt nézem, ami kicsit rossz és maga a tökély között változik az én nézőpontomból. A gyümölcsös zabkása pl. nekem nagyon rossz (szinte csupa szénhidrát), persze van, akinek remek és diétásnak van tekintve (azért a mennyiség is nagyon fontos, kinek 3 deka, kinek 20 deka zab s még egy csomó kókusz kell hozzá egy étkezésre).

De kezdek eltérni.

Nos, akit zavar a normál panír, az használjon mást, rengeteg lehetőség van, gabonának sem kell lennie.

2016. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!