Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért bántjátok folyton a...

Fogyo15 kérdése:

Miért bántjátok folyton a kövér embereket? Hogy ne egyél meg hogy dagadt disznó. És ha kövér akkor már nem is ér semmit. Komolyan hányingerem van egyes emberektől tisztelet a kivétel.

Figyelt kérdés
Ja és ha többször próbálkozik diétázni de nem megy mert nem bír lemondani az édességről vagy más szenvedélyétől vagy túlterhelt és nincs ideje meg fáradt mindig hogy elmenjen sportolni de azért mondjátok ti nádszálvékonyak hogy megis érdemli hogy csúfolják meg hogy így néz ki de miért teszitek szegényt így tönkre idegileg mit ártott ő nektek? És ne mondjátok hogy csak jót akartok neki mert ez nem igaz ti vékonyak undorító rosszindulatú szörnyetegek vagytok nem szégyenlitek magatokat mi!? És ha nincs veszélyben az egészsége mert nincs rajta olyan sok felesleg akkoris miért kell őt bántani ha így érzi jól magát? Miért vagytok ilyen rosszindulatúak vékonyak izmosak feszesek mi miért!? MIÉRT!!??
2016. jan. 4. 20:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Te meg miért általánosítassz?!:

„Miért bántjátok folyton..."

Én szt. elég vékony vagyok, kb. tetszik is az alakom, de senkitől nem várom el, hogy vékony akarjon lenni. A legjobb barátnőm is kicsit kövér, de kb. senkit sem érdekel(legfeljebb őt), mindenki úgy bánik vele, ahogy kell, nem a testalkata alapján ítéljük meg őt.

2016. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
51%
napi ugrasszuk össze az embereket kérdés
2016. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi de ez fordítva is igaz , 170cm vagyok és 50kg szigorú diéta és edzés árán amit senkitöl nem várok el , senkinek nem mondom hogy hagyja abba a zabálást és álljon föl a kanapéról stb . Mégis amikor a rokonságba megyünk mindenki elkezdi hogy "jaaj milyen sovány vagy zörögnek a csontjaid , egyél már rendesen " meg hogy így soha nem fogsz tetszeni senkinek mert a fiúk azt szeretik ha van mit fogni egy lányon ( ez tapasztalatom szerint nem igaz ) Nállunk mindenki 80kg vagy fölötte és engem piszkálnak hogy csak egy szelet bejglit eszem az átlagos fél rúd/személy adagtól eltérően ami szerintük normális , és amiért én nem szólok be senkinek.
2016. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sose szólt be senki 25 kg feleslegnél sem. Jó körökben mozgok :)

Persze csillió más okból már találkoztam beszólásokkal. Az emberek egy része ilyen. Nem kell velük foglalkozni, bár tudom, hogy könnyű mondani, de ha egyszer az élethez kell ez a hozzáállás...


Kis hazánkban rengeteg túlsúlyos van, nem tűnik úgy, hogy kikészítenék őket a csinoskák, akikből sajna elég keveset látni. Vékony még akad, de viszonylag erős és izmos? Az nem divat, a nők körében semmiképp. A kivételek pedig nem jönnek szembe a strandon.

2016. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek a 4. hozzászólóval. Ha valaki odafigyel magára, akkor nehéz ám igazán, még a rokonoknál is... Ez is egy létező probléma, az egészségéért tevőnek beszólni, ami azért elég erős.
2016. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert teszek az egészségemért és a jó külsőmért, miért lennék rosszindulatú?


Te miért esel neki mindenkinek, aki nem túlsúlyos, ha azt szeretnéd, hogy senkit se ítéljenek el a külseje miatt?

2016. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a kulcsa a dolognak, hogy aki saját magával rendben van, azt nem lehet megsérteni gúnyolódással, azt nem lehet megbántani, mert rendben van magával, elfogadja magát, szereti magát, így az összes intrika lepereg róla.


Azok a kövérek sértődnek meg, akikről lerí, kisugárzik, hogy rohadtul nem érzik jól magukat a bőrükben. Azokat lehet csak kikezdeni. Mert nincsnek rendben magukkal, nem szeretik magukat.


A kövérség amúgy akaratgyengeséget, illetve önmagunkkal szembeni igénytelenséget sugároz. És aki ezt érzi a lelke mélyén és nem tesz ellene, az be fogja vonzani a negatív kritikákat és meg is fog bántódni rajtuk. És ez pontosan annak a jele, hogy ő sem fogadja el a saját kövérségét, maximum mentségeket, teóriákat, kifogásokat gyárt azért, hogy meg tudja magyarázni. Az igazi ok persze inkább az, hogy nincs lusta ember, csak motiválatlan. Nem hisz benne, hogy tettekkel el tud érni jobb alakot is, így inkább megzabál még két rákóczitúróst és panaszkodik, hogy képtelen lefogyni.


Én is voltam ilyen. Egy pohos tohonya rettenet. Ültem a TV előtt és zabáltam. Aztán életformaváltáson estem keresztül és ma, közel 44 évesen mindenki azt mondja, hogy kamaszos, srácos testem van és ezerszer jobb pasi vagyok, mint 10-15 évvel ezelőtt.

2016. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"próbálkozik diétázni de nem megy mert nem bír lemondani az édességről vagy más szenvedélyétől vagy túlterhelt és nincs ideje meg fáradt mindig hogy elmenjen sportolni"


Pont ezeket hívják kifogásnak, amit csak azok az emberek hangoztatnak, akik lusták/akaratgyengék. Ne várják el, hogy még sajnáljam is őket.

2016. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, a 8-as válaszra reagálnék, hogy ez a kicsit arroganciába hajló "odakeményezés" még senkit nem térített jó útra.


Sokkal inkább a hitet kellene erősíteni azokban az emberekben, akik "kifogásokat keresnek" ugyanis a kifogáskeresés oka az, hogy nem hiszik el, hogy ezt vagy azt meg tudják tenni. Hogy lefogynak, hogy jó értékesítők lesznek, hogy megtanulnak egy nyelvet stb stb. A hitet kell megerősíteni, az önbizalmat növelni. A minősítés, negatív kritika és bírálat csak még messzebb sodorja az embereket ettől.

2016. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as, nem akartam arrogáns lenni. Tapasztalatból beszélek, lefogytam 20 kilót és tartom. Iszonyat nehéz volt, de ha valaki folyton "elfogadott" volna, és megértette volna, hogy nincs időm, kedvem, energiám, pénzem, stb lefogyni, akkor nem sikerült volna.

Én abban hiszek, hogy az őszinteség, még ha kezdetben fáj is, jobban használ, mint a kedves, megértő szavak, amik nem motiválnak változásra.

2016. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!