Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta keményítőnapj...

A 90 napos diéta keményítőnapján ehetek falafelt (csicseriborsó "fasírt)?

Figyelt kérdés
A kedvenc kajáldámból rendelném a falafelt, hozzá adnak rizst, nyers salit és humuszt(csicseriborsókrém), tehát ezt a keményítőnapon elvileg pont mindet lehet enni, egyedül az a kérdés, hogy ugye a falafel be van kicsit panírozva, így is ehetem a keményítőnapon?

2016. jan. 7. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Eheted igen, szerintem az a kis panír nem nagy gond. Cukorrá bontja a szervezeted ugyanúgy, mint a keményítőt. (Ezért hülyeség a 90 napos diéta. Hosszútávon a tartós fogyás egyetlen kulcsa az életmódváltás.)


De egyébként a falalfel, saláta és a hummusz jó kaják :) Én is rendeltem egyik nap. Meg mi csináltunk már házilag is falafelt. Abban nem volt semmi liszt, semmi panír rajta és kókuszzsírban sült. Próbáld majd ki, csak macerás.

2016. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Mindegy mit eszel, úgyis dagadt maradsz...
2016. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!