Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi történik akkor, ha kihagyom...

Mi történik akkor, ha kihagyom a szénhidrát napot?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszem el, hogy zabálom a tésztát meg pizzát és fogyni fogok tőle.....

Azt sem tudom, hogy mennyire hatásos az én esetemben ez a diéta, ugyanis nem rendelkezem nagy felesleggel. 58 kiló vagyok és 50 szeretnék lenni. Lehet most azt írnátok sokan, hogy táplálkozzak egészségesen, minek nekem konkrét diéta?! Hát azért, mert így látom az alagút végét. Nem folynak egybe annyira a napok, tudom bíztatni magam azzal, hogy még xy nap és ehetek ezt vagy azt, amire éppen vágyom.


2010. ápr. 2. 19:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19:50-nek van igaza, fogadj szót neki. Én így fogytam 8 kilót, tesóm 15-öt, és mi sem éheztünk. Salátából bármennyit lehet enni.
2010. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igazából az a lényeg, hgyo válassz ki egyvalamit amihez tartod magad:) (én vagyok a GI ajánló)


A Gi diétához van rengeteg táblázat itten neten, belinkelek neked pár dolgot. Dietetikusok is ezt a diétát preferálják, és az orvosok is egyetértének az egésszel. Itt nem kell megvonnod semmit a szervezetedtől, és semmilyen hiánybetegség nem alakulhat ki.


[link]


[link]


[link]


Googleban a - GI táblázat -ra bejön egy rakat találat:)


0-50-ig válassz a táblázatból, ha emellett döntesz:)

2010. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Gi diéta dietetikus szemmel:


[link]


amire egy dietetikus áment mond, az nem lehet hülyeség:)

2010. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én akkor ettem tésztát, de nem zabáltam, hiszen ez diéta.

Azonban a szervezetnek szénhidrátra is szüksége van, tehát tilos kiadnod, így élhetsz egészségesen. Én ezzel a diétával fogytam le 80 kg-ról 57-re, szóval valóban hatásos, és mindent megkapsz benne.

2010. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!