Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Megehetek 90 napos diéta...

Megehetek 90 napos diéta alatt reggelente, éhgyomorra 3-4 db aszalt szilvát?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy nagyon cukros. Nem fogja hátráltatni a fogyást?
2016. márc. 15. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy ugyis megfosat igyalra tejet ha megse ugy garantalt a siker
2016. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy csinálod a saját diétádat, ahogy akarod (max. a 9ö napostól térsz el, de az nem baj. a szilva amúgy eléggé illik a szénhidrátnapokhoz, s ezek teszik ki eme egészségtelen diéta zömét, kár, hogy a testnek nincs rá szüksége, 3-4 tojással jobban járnál).


A kalóriahiány fogyaszt, nem pusztán az, hogy cukrot eszel (bár hormonálisan az se tesz jót a fogyásnak - bár kalóriadeficit jelenlétében ennek nem olyan nagy a szerepe - és van, aki éhes is lesz tőle).

2016. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én úgy értettem, hogy minden nap megeszek annyit reggelente sajnos egészségügyi gondok miatt kell... Függetlenül a különböző napoktól(pl.fehérjenap,szénhidrátnap)
2016. márc. 15. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Most a 90 napos hülyeségtől eltekintve,reggelre ez nagyon nem jó szerintem . Alapból nincs gond az aszalt gyümölcsökkel,keveset,kiegészítésképp,de én a helyedben reggelre biztos mást ennék . inkább délután edd az aszalt gyümölcsöt .

Nem tudom milyen egészségügyi gond indokolja,hogy kora reggel az egekbe küldd az inzulinszinted ,de ez semmiképp nem jó! Lassú felszívódási cht,vagy zsiros-fehérjés (tojás nagyon jó pl ,ahogy előttem is írták) kaját ajánlok reggelire! Tényleg jobb,sokkal tovább laktat,próbáld ki.

2016. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleve nagy hulyeseg ez a dieta,elobb leirtam valakinek a velemenyemet errol a dietarol sajat tapasztalatbol.De ha mar csinalod,aszalt gyumolcsot ne egyel abszolut,rengeteg a cukor benne.
2016. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most olvasom,h azt irtad,h egeszsegugyi okok miatt kell.Na en meg soha nem hallottam meg olyan eg.okokrol,ahol aszalt gyumolcsott kell enni.Nem vagyok orvos,es nem tudom,ki ajanlotta neked,de hulyeseget mondott,az biztos.
2016. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván székrekedés miatt eszi.

A reggeli gyenge inzulinérzékenység miatt reggel elvileg nem jó a cukor, de sok ember pont cukrot eszik reggel (a párom sokszor egy giga édességet tol be akkor, igaz, inkább rizsből, zabból és mazsolából) s elvan vele, én aztán nem teszek igazságot e téren... Ha szükségét látnám a szilvának, 3-4 darabtól nem hinném, hogy bajom lesz. Tökmindegy, aszalt-e, ha egyszer darabra eszi, nem kilóra. 3-4 szilva mondjuk 10g szénhidrát, bele ne betegedjünk már reggel. Ennek egy része fruktóz, más része glükóz, szóval nincs 10g kristálycukor szintjén, amúgyis természetes formában van, csak kissé dehidráltabban.

2016. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!