Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 173cm vagyok és 75.5kg Szerint...

173cm vagyok és 75.5kg Szerintetek a 90napos diétával sikerül lefogynom 15.5 kg-ot?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kalóriadeficited van, igen, de nem érdemes ilyen egészségtelen étrendekben gondolkodnod, amúgysem sokunknak passzol az, hogy egész nap szénhidrátot együnk s fogyjunk... A testnek pedig fehérje és zsír kell rendszeresen, a cukor pont nem, bár energiának azért megteszi az is. De kár a testet megfosztani az esszenciális tápanyagoktól.
2016. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a 90 napos dieta hulyeseg!! en probaltam mar es nincs semmi ertelme hizhatsz is tole...

hust egyel zoldseggel meg gyumolcsot natur joghurtokat stb kaloriat szamolni nem muszaj csak legyel vele tisztaban mennyit erdemes enni egy nap

2016. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én éppen benne vagyok a 90 naposban. Egy hónapja csinálom és 8,4 kilót fogytam eddig. Hozzáteszem az én kezdő súlyom 106,5 kiló volt, tehát volt miből fogynom. Igazából régen kalória számolással fogytam az jól működött. Ez a 90 napos is működik, bár valamilyen szinten ugyanaz mint a kalória számolás. Hiába eszel tegyük fel szénhidrát napon egész nap sütit meg pizzát akkor nem fogsz fogyni. Itt is figyelni kell a kalóriákat.
2016. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hulyeseg ez a 90 napos dieta.3-szor csinaltam vegig,mind 3x visszajottek a kilok,meg tobb is,mint amennyit lefogytam.Soha senkinek nem ajanlom ezt a dietat!!!Ha utana visszaallsz a rendes etkezeshez,hipp-hopp visszajonnek a kilok.Ugyebar ezt a dietat meg nem csinalhatod eleted vegeig.Sajat boromon tapasztaltam meg,h ELETMODOT KELL VALTOZTATNI!!! Mert egyik dietanak sincs semmi ertelme,mert,ha valaki abbahagyja,ugyis visszajonnek a kilok.Hidd csak el nekem.Rengeteg dietat kiprobaltam mar,feleslegesen.Eletmodot valtottam,ami bevalt.
2016. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja es mind 3x lefogytam 18 kg-t is a 90 napossal,de mind 3x visszajott ram 20-25 kg,pedig utana se ettem nagyon sokat.csak a szervezeted maskepp dolgozza fel,ha visszaallsz a rendes kajakhoz.
2016. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tódor1 válasza:
83%
Bla bla bla. Fogyni nagyon egyszerű: kevesebb kalóriát szabad bevinni mint amit elhasználsz,ennyi! Ehhez akaraterőre van szükség. Vagy kevesebbet viszel be vagy többet használsz fel és a leghatásosabb ha együtt a kettőt alkalmazod.Visszahízni csak az fog aki újra többet visz be mint amit eléget. Akik azt állítják hogy nem is esznek sokat és mégis kövérek azt tudom csak üzenni hogy akkor túl keveset mozognak.
2016. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 19zoli85 válasza:
75.5kg-ból ne akarjál 15.5 kg fogyni max 5.5 kg-ot a 173 cm magasságodhoz.Csontkollekció akarsz lenni?+ amúgy sem a hosszú élet titka koplalni, főleg ha nincs, vagy alig van súlyfelesleged? 75.5 kg-val nem lehetsz kövér 173 cm magassággal.15.5 kg-t ebből fogyni SOK.Lennél 150 cm talán :-)
2016. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
szia én próbáltam de nem annyira jött be nem is csináltam végig én azzal fogytam sokkat h nem ettem szénhidrátokat max nagyon keveset h legyen energia
2016. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden fogyókúrával izmot veszítesz, és zsírt építesz helyette vissza. Életmódot kell váltani, nem holmi csodadiétákban bízni.
2016. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Miquel nevű felhasználó válaszát fogadd meg, ha fogyni akarsz! De miért is akarsz te 60 kg-ra lefogyni?

Ha izommá alakítod a jelenlegi zsírfölöslegedet, lehet, hogy nem csökken a súlyod, mégis karcsúbb leszel. Az izom fajsúlya nagyobb.Megfelelő irányítás mellett célirányosan lehet egyes izmokat formálni, növelni.

2016. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!