Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mik a tapasztalatok a 90...

Mik a tapasztalatok a 90 napos diétáról? Első hónapban mennyi a fogyás ha egy héten 5x 30 percet sétálok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A 90 napost szinte senki nem ajánlja már, ahogy én sem, mert amint visszatért a normál életmódhoz, visszahízol mindent. Inkább törekedj tartós fogyásra, nézz utána mennyi kcalt kell bevinni fogyáshoz, izmot akarsz-e növelni, stb.
2016. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egészségtelen, innentől mindegy. Amúgy simán hízhatsz alatta, ha sokat eszel, persze annyira abnormális napjai vannak, hogy nekem se lenne gusztusom sokat enni... A fehérjenap még alakulna, de a fehérje nagyon laktat.

Zsírnap pedig nincs, de zsírból is nehéz sokat enni magában, még nekem is, pedig én szeretem.


Jobb a testnek azt adni, amire szüksége van. Fehérje és zsír mindennap, zöldség sem árt, energiaforrásnak pedig mindenki válasszon még valamit (ha ezt a szerepet nem töltik be az előzőek).

2016. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Minden fogyókúra után visszahízol, ha visszatérsz a régi életmódra. A 90 napossal nem ez a baj, hanem az, hogy egy totális baromság az egész, mindenféle tudományos alap nélkül. Szénhidrátra alapoz, holott a három makrotápanyagból az a legkevésbé fontos.

Csak a tartós életmódváltás a tuti. A gondolkodás, hozzállás megváltoztatása a kulcs.

2016. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
A sétálás az lófsz! Fussál ennyit!
2016. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a mozgás mindenképpen jót tesz, alkattól függ, hogy mennyit fogysz vele. viszont 40 percet minimum sétálj, met az első 30 perc kardio jellegű mozgásban a szénhidrát ég, csak utána a zsír. sok sikert!:)
2016. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!