Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fogyókúrázok bő 1 hete dúrván...

Fogyókúrázok bő 1 hete dúrván ettem napi max 1 kiló almát, káloszta stb. Ma megette 2 gyrost és 1 croasant. Most akkor oda az egész tervemnek?

Figyelt kérdés

Visszahízok mégjobban?


Annyi még napi futok kb 7-8 km-t.



2016. ápr. 8. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te nem diètàzol. 1kg alma miòta diètàs?
2016. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes.

Szerintem nincs oda semmi, mivel nem is volt semmilyen épkézláb terved a fogyózásra.

Vagyis nem tudhatom. Leírnád, hogy mi volt az eredeti terved? 2 gyros nekem sok lenne, egyel alig bírok el. Az is fontos, hogy fiú vagy vagy lány és hogy mégis mik a terveid. :D

2016. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1kg almában nincs sok kalória, annál több a szénhidrát. Ha nem eszel fehérjét, és nem mozgatid meg az izmaid, az éhezéskor legelőször azokat bontja le a szervezeted.
2016. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nem diéta, ez semmi. Egy kalap sz"r. Éhezés, a tápanyagraktáraid módszeres kiürítése. Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem, egy diétát nem tesz tönkre egy kilengés, egy lazább nap. De hacsak nem tervezel életed végéig napi egy kiló almán élni, ez az étrend sehova nem vezet, ahogy abbahagyod, kétszeresére hájasodsz, mint előtte voltál.

Amúgy remélem, csak vicc.

2016. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ez nem diéta, ez valami koplalós baromság! A gyrossal egyébként semmi probléma, pita, meg krumpli nélkül, a croasan meg csak szénhidrát...


Gyakorlatilag a gyrosban lévő fehérjén és zsíron kívül egy szemernyit sem vittél be ezekből.


Pont ma írtam egy kérdéshez elég hosszú választ, olvasd el:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__77..


Csak te mozogj mellette bátran, heti 3-4 aerob, illetve heti 3 teljes testes súlyzós edzés!

2016. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Fiú vagyok 26 éves.

Akkor hogy fogyal le 10-15 kilót minnél hamarabb?

Napokban tervezem h kondizni fogok járni, de mivel van rajtam zsír nem akarok zsíros izmos lenni vagyis 2x ekkora.

2016. ápr. 8. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
#6: Az 5-ös válaszban linkeltem!
2016. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kondizni elkezdeni mindig jó... De egy kiló alma mellett csak még több izmot vesztenél vele, kissé morbid módon, plusz nem valószínű, hogy bírnád.

Először is tedd rendbe az étrendedet, megfelelő mennyiségű fehérje és a többi. Az extrém kalóriadeficit se jó, árt az izmoknak, sokk a testnek, tápanyaghiányt is okoz, ha alig eszel (az is cukor).

2016. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kutyafülét nevű válaszoló, egy biokémia könyvet javasolnék elolvasásra, mert az egész hozzászólás úgy falsch ahogy van.
2016. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha koplalsz és nincs rendes étkezésed, nem fogyasztas semmiféle élelmiszert, akkor lehet hogy le fogz fogyni, de az izmaidat fogja lebontani a szervezet, nem a zsírt, plöttyedt és egészségtelen leszel.


Inkább nézz utána az egészséges életmódnak...egyél normálisan napi legalább 3x, de egészséges élelmiszereket, odafigyelve, hogy meglegyen a napi kellő fehérje, zöldség, gyümölcs adagod, csökkentsd a szénhidrátokat és a feldolgozott cukrokat.


Ezeknek a nem evős komplalós baromságoknak semmi értelmük sincsen, scak tönkreteszed a szervezetedet.

2016. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!