Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nekivágtam a 90 napos diétának...

Nekivágtam a 90 napos diétának, ez a 2. napom. Ingerlékeny vagyok és nagyon erős gyengeséget érzek, normális ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A promlémám az, hogy a második, harmadik napon eddig minden fogyikúrát bebuktam,mert egyszerűen olyan gyenge és ingerült leszek,hogy nem lehet elviselni... A legrosszabb a gyengeség (kiesnek a dolgok a kezemből, ég a szemem, helyben elaludnék)így nem lehet dolgozni! Minden utasítást pontosan betartok, sok vizet iszom, nem értem mi a baj! :(
2008. szept. 23. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj rá arra, hogy te most éppen fogyókúrázol. Ne azon gondolkodj, hogy mi az, amit nem ehetsz, hanem azok közül, amiket ehetsz mindig próbáld meg megtalálni a legfinomabbat! Élvezd azokat az ételeket, amiket megeszel. Tekints úgy a fogyókúrára, mint egy játékra. Ha kitartasz és végigcsinálod, akkor tiéd lesz a nyeremény: egy csinosabb, formásabb test!

Én emellett, amikor fogyókúráztam kitettem egy olyan képet a hűtőmre, amin még kövér voltam. Akár hányszor ránéztem, elment a kedvem az evéstől.

2008. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pszihológiai dolog, bekepzeled második napon nem szabadna.. az első hét végén (gyuminap meg viznap) természetes a gyengeseg, az elso ilyet szoktak is hetvegere tervezni, no de masodik napon ez nem termeszetes.

Főleg, ha azt írod, hogy minden dieta ilyen, akkor foleg pszihológiai eredetű a probléma. Próbáld kideríteni, hogy miért van ez, mert ez nem fizikai, hanem lelki eredetu szvsz.

2008. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonlót én is átéltem, de kitartás, mert elmúlik. Az első hét a legnehezebb, utána jobb, pláne, ha a mérleg is kevesebbet mutat. Ha nagyon éhes vagy, akkor egyél gyümit, csak ne közvetlenül más étkezés előtt vagy után. Vagyis teljen el 1-2 óra, hogy a gyümi ne keveredjen más összetevőjű táplálékkal a gyomrodban. Gyümölcsnapon pedig ehetsz sűrűn, akár 2 óránként is, csak egyszerre egyféle gyümölcsöt. Remélem jó tanácsot adtam, legalábbis nekem bevált, 13 kilóval lettem kevesebb.

2008. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!