Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napon szabad enni...

Szénhidrát napon szabad enni tojásos nokedlit?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ennék, hiszen a tojás az fehérje és ennek a diétának pont az a lényege, hogy szétválasszuk a kajákat.
2008. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet! Nem eheted a tésztát sajttal, tojáásal, tejföllel, húsos szósszal. Csak zöldséggel, paradicsomszósszal, illetve én néha grízzel, dióval szoktam szénhidrátnapon.
2008. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert azon meditáltam, hogy a tésztában is van tojás, és ha kivülről rásütöm, azt miért más mintha benne van. Amúgy köszi! A grizes tészta tetszik!
2008. szept. 23. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ok. De ilyen alapon, süteményt és fagylaltot sem lehetne enni, mert tej van bennük.

Teljesen nem tudsz mindent szétválasztani, ezért kell arra törekedni, hogy legalább direkt ne keverd az összetevőket.

2008. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!