Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta alatt 15 kilót...

90 napos diéta alatt 15 kilót lehetséges leadni?

Figyelt kérdés
Máj. 4.én kezdtem el a diétát, azóta nem eszem semmit csak olivaolajon sült csirkemellet paradicsommal uborkával néha fehér rizsel. Heti 3x megyek edzoterembe. 20-30 futás 6,5 tempóban kb. Elasztik, kulso-belső com stb.. főtt tojást eszem zöldségek, szintén paradicsom uborka. Az a baj hogy ezen a két zöldségek kívül mást nem eszek meg. Van hogy egy nap reggel félbe délután is csak egy egy (csokis :( ) puffasztott rizst eszem. Ezeken kívül semmi mást. Próbáltam a 0%os érem joghurtot fitnesz müzlivel, de van egy olyan érzésem hogy az hizlal. Havi 5kilot szeretnék leadni. 168 cm vagyok és 89 kilóval kezdtem, azt hiszem lement 2 kiló de lehet csak a ruha miatt...

2016. máj. 10. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:

6 nap alatt biztosan nem fogytál 2kg zsírt, inkább a glikogén ürült ki az izmaidból. Ha nem eszel cukrot, a szervezeted az izmaidból fog cukrot gyártani, ami nem túl szerencsés.


Szerintem le lehet adni 15kg-t de ahhoz komolyan kell sportolni, napi több órát és ami a lényegesebb a diéta.

Azért én visszatöltenék némi CH-t reggelente.

A gyors fogyásnak meg lesz a böjtje, majd fél év múlva. H visszatérsz a jól megszokott cukros dolgokhoz, tészta, kenyér, cukros üdítő, csoki, akármi, akkor az duplán visszamegy majd.

2016. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, hogy majd vissza jön. Ennél többet nagyon sportolni nem tudok mert van egy 3 éves és egy 11 honapos gyermekem. Egyek több szénhidrátot? De mi az amit szabad és mennyit? Konkrétan annyi mindent olvastam már hogy minden cikk ütközik egymással. És akkor most itt állok tétlenül hogy na akkor most mi is a jó? Melyik a helyes? Mit egyek? Mikor? Hogyan. . Stb..
2016. máj. 10. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon meglepődtem, mert 85 kiinduló súlyból az első két hétben 8kg ment ezzel a diétával le. Közben jókat ettem. Ok. a gyüminapokat utáltam, és vártam hogy túléljem. 28kg ment le vele összesen. Nem sportoltam mellette, de ha újra kezdeném nem hagynám ki a sportot a diéta mellől.
2016. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És nem jött vissza semmi?
2016. máj. 10. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
de igen. Ezért ha tehetem figyelek arra hogy délelőtt továbbra is csak gyümölcsöt egyek. Ez nem mindig jön össze.
2016. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem hogy nekem is sikerülni fog legalább 15 kiló. . Belőletek merítek erőt. Ti vagytok az igazi élő példa ! Koszii
2016. máj. 10. 20:17
 7/9 anonim válasza:

Én 20 kg vasat adtam le tegnap.

Lehetséges.

2016. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt a mindenit. . Akkor jó sok pénzed van.. !
2016. máj. 11. 11:36
 9/9 anonim ***** válasza:

külső - belső comb :) :) talán combközelítő és - távolító izom :)

Kezdetnek jó, ha ennyit mozogsz, aztán ha már erősödsz, emeld a terhelést, intenzitást!

Arra figyelj, ha visszatérsz a korábbi étrendedhez, és abbahagyod a sportot, visszacsúsznak a leadott cm-ek/grammok.

2016. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!