Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyire hatásos a 90 napos...

Mennyire hatásos a 90 napos fogyókúra? Nem jönnek vissza a kilók?

Figyelt kérdés

Aki csinált már ilyet, hogy bírta? Meg lehet lenni leves és főzelékek nélkül? Nem jön vissza később a kiló? (mert az egyik ismerősöm szépen lefogyott pár éve, de a múltkor alig ismertem rá, majdnem ugyanakkora, mint a fogyás előtt volt.)

Tönkreteszi a gyomrot? Érdemes belefogni?

Már elkezdtem kb. 3 hónapja odafigyelni az étkezésemre, de kilókban nem láttam változást, sőt, mintha még gyarapodott volna a súlyom 2-3 kg-val. Szeretnék megszabadulni úgy 10 kg-tól, de már 5-nek is örülnék. Természetesen úgy, hogy ne jöjjön vissza.

Most így étkezem:

REggeli (fél8-8): gabonapehely,

vagy egy szelet vmilyen kenyér (felvágott/szalámi/tejfölös/vajas-sajtos/májkrém) hozzá paradicsom, paprika, uborka stb.


10órai: kávé vagy gyümölcs (de legtöbbször kávé, s a gyümölcs marad a reggelire, ebéd utánra esetleg uzsonnára)


Ebéd:


Amit éppen főzök (leves vagy második féle) /Normál adagok, vagy kisebbre kell gondolni/


Uzsonna: cappucino vagy tea (cukor nélkül)


Vacsora (18 óra): joghurt/ egy kis darab sajt/ saláta/egy pohár tej


Emellett minden második nap tornázok este. (Most, hogy itt a jóidő elő szeretném venni ismét a bicajt)

Köszönöm a segítséget! Minden javaslatot szívesen fogadok.


170 cm vagyok, 80 kg, 26 L


2010. ápr. 9. 17:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A hugom csinálta a 90 napos, és fogyott tőle kb. 5 kilót, pedig nem is csinálta csak 2 hónapig, és azt mondta egyáltalán nem szörnyű.

Ha elkezdesz sportolni a zsírból izom lesz. Az izom nehezebb, így lehet, hogy a mérlegen nem látsz semmit annak ellenére hogy jobb lett az alakod. Eseteg javaslom a kocogást, kezdetnek nagyon lassan napi fél órát.

Szerintem ne egyél kevesebbet, ha tényleg csak a fentieket eszed az elég kevés és sportolsz is fogsz fogyni. (Én kb. kétszer ennyit eszem és 50 kiló vagyok)

2010. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
egy velős leírás a 90 napos értelméről: [link]
2010. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm és várom a további válaszokat!

S a tesódnak nem jött vissza a leadott kiló? Mert én így is elég nagy darabnak látom magam, s nem szeretnék dupla ekkora lenni. Mások mondták már, hogy fogytam, de én nem látom sem a tükörben, sem a mérlegen. Mondjuk az igaz, hogy a nadrágjaim a comb részénél már nem feszülnek és könnyebben rám jönnek.

2010. ápr. 9. 17:59
 4/21 A kérdező kommentje:

Hát a link megdöbbentő!

Kb. 2 éve nyáron dolgoztam együtt ezzel a nővel, aki ezzel fogyott le. Látványos volt, mindenki dicsérte az alakját. Ő elmondta, hogy hogy sikerült, de úgy voltam vele, hogy én nem bírom ki leves és főzelék nélkül, pláne nem 1 napig gyümölcsön vagy vízen.

Sokáig én is kamunak tartottam, de mostanra olyan méreteket öltött a kétségbe esésem, hogy szeretnék hatást is látni. Szóval a hatás érdekében bármit megtennék, de hülyeséget nem akarok csinálni.

Mert hiába próbálok egészségesen étkezni, jól megrágni az ételt és a sütiket, nasikat kizárni, nem mennek lefelé a kilók.


A fentebb diétából mondjuk az kimaradt, hogy a hétvége egy kicsit másképp alakul. Szombaton még tartom a fent leírtakat, de vasárnap általában nincs reggeli, ha pedig van, akkor egy joghurtban, teában ki is merül, az ebéd (leves, főétel, desszert), s valamikor délután 5-6 körül eszek még egy kis főételből maradt húst salátával, uborkával.

2010. ápr. 9. 18:07
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az orvosom ajánlotta a diétát, mikor már nagyon elvoltam keseredve. 3 hónap alatt 17 kg-ot fogytam, és ezt már 2 éve tartom. Én csak ajánlani tudom.
2010. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én egyszer megcsináltam lefogytam 16 kg. De utána elmentünk nyaralni 2 hétre a Balatonra ott sikerült félpanzios ellátással majdnem az egészet visszaszednem.
2010. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

18:24


Nehéz volt betartani? Azóta is úgy étkezel? Mozogtál mellette?

2010. ápr. 9. 18:35
 8/21 A kérdező kommentje:
Ja, és a bőröd hogy bírta a változást?
2010. ápr. 9. 18:35
 9/21 anonim ***** válasza:
Te mindennap látod magad, így nehéz észrevenni a külömbséget, ha a ruháidon látszik,biztos fogytál is. Egyébként azt mondják, ha lassan fogysz az jobban megmarad és jóval egészségesebb is mint a drasztikus módszerek.
2010. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egy ideig nem jöttek vissza neki, azután igen, de szerintem leginkább a sütik és a kóla miatt.
2010. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!