Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Pontosan mi is a citromos...

Pontosan mi is a citromos vizes és az almaecetes diéta alapja? )

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már,hogy az almaecetes es a citromos vizes dieta rengeteget hasznal.De pontosan mit is kell tudni rola?Mi az alapja?Ha valaki elmagyarazna,hogy pontosan hogy is működik,azt nagyon megköszönném :)

2016. jún. 5. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

A valódi,gyomorfekélyes hülyeségig menő gondolatok.

Testmozgás kell,meg életmódváltás.

2016. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér,nem akarok10 -20 kilokat leadni,csak a csipom szeles egy kicsi,de nem vagyok kover.Viszont sok embertol hallattam ezt a dietat es kivancsi vagyok
2016. jún. 5. 13:59
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Csípőből arra a részre koncentrált gyakorlatokkal fogyhatsz.

Az almaecet teljesen kikészíti a gyomrot,amennyiben rendszeresen,nagy mennyiségben alkalmazzák.

Nem bántani akarlak,hidd el.

2016. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem merült bennem fel,nem azert mondtam :) tudsz esetleg valami gyakorlatot ami tenyleg működik is?:)
2016. jún. 5. 14:07
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Sem az almaecet, sem a citromlé nem árt a gyomornak, mert a gyomorsav sokkal erösebb sav, mint ezek. Ezek legfeljebb felhígitják a gyomorsavat, de savasabbá nem teszik.



Ettöl függetlenül egyik "diéta" sem használ, pontosabban csak annyiban, ha valaki evés helyett megiszik ezekböl 1-2 pohárral - de ha tiszta vizet inna, az is ugyanennyire hatna.

2016. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4: szerinted sav (ecetsav) a savat(gyomorsav,alias 2 pH-jú sósav, hogyan közömbösíti?
2016. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

HOL írtam, hogy KÖZÖMBÖSÍTI!?!?!?!?


A hígítás meg a közömbösítés két teljesen különbözö dolog!!!!!


NEM erröl volt szó, hanem arról, hoyg ha egy töményebb savba egy hígabbat öntesz, akkor az eredmény a kettö közötti savasságú lesz.

Mivel a gyomorsav savasabb, mint az almaecet vagy a citromlé, ezért a gyomorsav ezek után IS savas, csak valamennyivel kevésbé.


Ha vizet vagy netán lúgos foyaydékot iszik valaki, akkor még erösebben csökken a savasság. Annyi lúgot azonban nem lehet meginni, ami KÖZÖMBÖSÍTENÉ a gyomorsavat, illetve akkor már elötte szétmarná a nyelöcsövet.

2016. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7:

Vegyél élettan leckéket, igazán csak segíteni akartam. De úgy látszik a neten írt baromságok felülírják a 16 év tanulást,és az egészségügyben eltöltött 15 évet. A net a tuti, a szakember xart se ér. Igyad akkor.

2016. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mivel a biológia meg a fizika mindenkre vontakozik, ezért érvényes, amit mondtam. Mellesleg orvosilag is ez az igaz.


Emellett már 30 éve iszom almaecetet, eszem naponta 2-3 citromot és semmi baja a gyomromnak.

2016. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A citromos vizes meg almaecetes fasságok alapjait a debil női magazinok adják. Sz@rt se érnek.
2016. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!