Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki segít a 90napos diétában?

Valaki segít a 90napos diétában?

Figyelt kérdés
Hétfőtől szeretném elkezdi. Fogyókúrázóm kb már 4-5 hete, lement kb 5-7 kilo a 88,9 kilós kezdő súlyombol. Szeretnék még 10-15 kilót fogyni. Úgy tudom hogy ezzel a diétával tartósan, kímélőén és gyorsan lehet fogyni. Olvastam hogy szét kell választani az ételeket. . De abban tudna nekem segíteni valaki, hogy pontosan mit egyek minden nap ? Oké hogy keményítőt és gyumi meg zöldség. . De pontosan mit és mennyit.. nagyon kellene a segítség, olyanoktol akik csinaltak és be vált. Előre is köszi. Ja és heti 4x1,6 óra edzés.
2016. jún. 8. 11:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod, akkor tudsz fogyni ha kalóriadeficitben vagy, és akkor tartós és kímélő, ha úgy van belőve a napi kcal keret, hogy heti 0,5-1 kg-t fogyj.

Célszerű figyelni a makrókat is és ch-t és zsírt, de leginkább a ch-t alacsonyan tartani.

[link]


A szétválasztot étrend teljesen elvetélt ötlet, mert uganyúgy kalóratöbbletben tudsz maradni, illetve totál természetellenes. Ha pedig biztos szeretnél lenni abban, hogy fogyni fogsz akkor a szétválasztott étrend mellett is figyelned kell a kalóriákra, ha meg már figyelsz, akkor ki is dobhatod a fenébe a 90-naposat és ehetsz, ami jól esik a kalóriakeretig (à la Weight Watchers) vagy makrókkal együtt tervezett étrendet tartasz, napi szinten kiegyensúlyozottan...

2016. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Na már megint :( :(

Köszönöm a hozzá szolást, de nem tudok és nem is akarok érteni ehez a sok szamolgatashoz. Nincs kedvem minden reggel számolgatn,hogy miből megy hogyan stb. Találomra levágok 10 dkg csirkemellet csinálok mellé valami kis rántotta felét uborkával és ennyi. Nem akarom túl számolgatni. Néztem a Kiss Virág naplóját. . Hát fhu.. hogy is mondjam? Én nem tudnék úgy élni mint ő. A csajnak szó szerint egy szekrény tele volt minden fele étrend kiegészítővel,vitamin, fehérje stb.. volt kb egy nagy méretű táskáját amibe csak ezeket tárolta. 4-5 dobozba kulon-kulon válogatva es ezt kiszamolva vitte magaval es cetlik tomege. . Na de mindegy is.. Az már nekem sok volt nagyon. :/ ezt a diétát szeretném ki próbálni és kész. Azt meg nekem senki ne kezdje el hogy mi a természet ellenes és mi nem.. vannak olyan szegény emberek is akik élkülöznek .pl sosem jutnak gyumolcs hoz vagy értékesebb húshoz. Ott vannak a Vegak! Ok ső sem esznek húst és még sem haltak meg még. . Aztán sajnos itt van a kis fiam példának, a rántott hús és a sült krumpli na meg a rizsen kívül semmit sem eszik meg.. ja de a sajt Burger. Ha hiszed ha nem ő mást nem eszik! Peksuti esetleg. 4éves lesz és se hogy se tudom rávenni arra hogy egyen pl pizzát, a vajas kenyérre, a szalámit, Brassói, zoldseg, gyumi. . Semmit! És szerencsére így is egészséges és nincs semmi baja..

2016. jún. 8. 11:58
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha ilyen jól tudod,akkor minek kérdezel itt? A 90 napos egy fasság. De hát csináld csak! Legfeljebb dagadt maradsz.
2016. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Egy normális vega, sőt vegán visz be pl. elegendő fehérjét, mert KELL. A 90 naposban cukornapok vannak s egy fehérjenap. Aberrált, köze sincs a tested igényeihez, izmot bontasz, mert kell a fehérje a fontos testi folyamataidhoz. Anélkül hamar belehalnál.


Nem feltétlenül kell számolni, de kalóriadeficit mindenképpen kell. Akár 90 napos, akár épeszű diéta.

Ha ez automatikusan megy egy bizonyos (lehetőleg normális) étrenddel, akkor szerencsés vagy. Egyébként számolni kell akkor is, ha 23/1 időszakos böjtös ketogén diétán vagy, mert simán túleheted magad.

2016. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A nélkülözőkkel s miért jössz? Csak mert valaki rosszul eszik, mert nélkülözik, neked is szabad kínozni a tested, pedig lenne pénzed normális ételre? Milyen logika ez? Életben maradnak, igen, senki nem mondta, hogy belehalsz a 90 naposba, csak hogy butaság, egészségtelen, kalóriadeficit nélkül nem hat, azzal pedig bármi hat.

Csak mert valaki soha nem eszik húst vagy gyümölcsöt, még ehet egészségesen, az ember szuper mindenevő, nagyon korlátozott étrendeken is el tud lenni.

2016. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Persze h van egy csomó kiegészítője Kiss Virágnak, hiszen kapja szponzortól ingyen, akkor már miért ne használja. Egy átlag sportoló embernek vitaminon (ezt kb mindenki szed), fehérjeporon (súlyzós edzéshez ajánlott, amúgy fölösleges kb) és izületvédön más nem kell. Keress egy normális szálkásító étrendet, vagy valami alacsony ch magas fehérje diétát.
2016. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Okr oké. Nos. 1, dagadt nrm vagyok! 2, mint már említettem én nem értek ezekhez. Kb azt se tudom hogy mik azok amiket írtátok. . Mennyi a napi szükséglet, miből, mikor.. igen van google.. olvastam is már eleget, de csak össze zavart! Ami még maradt hogy nem egy és nem kettő ember osztotta meg hogy a 90napos mellett fogyott 10-20 kilókat és nem jött vissza, évek óta tartja. Ezt szeretném én is. De azért köszönöm a semmit :) ez nem bunkóság 😆
2016. jún. 8. 14:28
 8/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A 90 napos diéta lényege az éhezés. Annyira leszűkíti a lehetőségeket, hogy esélyed nincs annyit enni, olyan minségben (makrók, vitaminok stb), hogy az egészséges lehessen.
2016. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Értem. . Akkor kedves utolsó! Szerintem hagyom a francba és maradok a mostaninál :) Köszönöm. . Amúgy se bírom ha éhezem kell 😆
2016. jún. 8. 16:10
 10/25 anonim ***** válasza:

Alapból az egész 90 naposnak rossz az elve. Miért fogynák attól, hogy ma fehérjét eszel, holnap meg keményítöt? Van ch nap, keményítönap és gyümölcsnap. Ez mind a három szénhidrát. Ilyeneket ír, hogy fehérje napon joghurt, túró, ezeknek van azonban ch tartalma is.

A keményítö napon jönnek a hüvelyesek, amik a talán a legfontosabbnak tartott növényi fehérjeforrások. Akkor hol itt a szétválasztás. Gondolom azért használ egyeseknél, mert kizárja az étrendböl a nasikat ( vagy lecsökkenti öket egy napra), és helyette zöldségeket és gyümölcsöket vezet be. Üdítök helyett víz és ízesítetlen tea.

És mi lesz, ha letelik a 90 nap? Lehet megint össze vissza enni? Ha semmiképp nem akarsz számolgatni, próbáld meg a 160g-os ch diétát. Kb. két hét mire megtanulod miböl mennyit lehet enni, egészséges ételekkel dolgozik, és ha mellé nem nyomsz be minden este egy fél disznót, akkor szépen fogyni is lehet vele.

2016. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!