Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit javasoltok?

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Ti milyen ételeket esztek ha fogyóztok? Az alap dolgokkal tisztában vagyok hogy zöldség gyümölcs barnakenyér stb.de most itt olyanokra gondolok hogy mogyoró műzli stb.

2016. jún. 12. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ebből lófaxt se értek, de mivel nem írt még senki neked, ezért látom más se.
2016. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyümölcsöt pont elkerülném a fruktóz miatt, a barnakenyeret szintén, mert amit barna kenyér néven lehet kapni, annak nagy része csak félig barna, vagy negyedig. Magvak mehetnek, de nézd meg, mennyi zsírt tartalmaznak, nehogy túlzásba ess vele. "Müzli" címszó alatt zabpehely mehet tejjel, vagy egy kevés mézzel (mértékkel).
2016. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változóü, de leírhatom az enyémet.

Ja, kb. ugyanazt eszem, mint ha nem akarok fogyni... Egy rendes életmód étrendje már csak ilyen. Az arányok persze kicsit másak.


Barnakenyeret eszembe se jut, zöldség az nagyon megy, gyümölcs az rendszeresen, de kevés (bár most, hogy roskadozik a kert a kedvenceimtől, mindennap órákig szedjük és befőzzük, valamivel több, mint télen).

Tojás, kókuszzsír (minél kevesebb, de a főzéshez azért kell), kókusztej, némi vaj, minimális sajt, olajos magvak (minél kevesebb) s zöldség, amennyi belefér :) Nálam ez megy. Néha gluténmentes gabona és mazsola, de az már csak kilengésként vagy minimálisan. De másnál 20 deka rizs és 3 banán alap fogyáskor is, belőlem nem lehet kiindulni. S nálam sem mindegy a felesleg és az éhségérzetem léte vagy nem léte.

Amikor kövérebb voltam, rengeteg olajos magvat és sokkal több zsírt ettem s jóval tempósabban fogytam, mint most, kevesebb mozgás mellett is.

Amikor éhes korszakom volt kis felesleggel, fejreállhattam, akkor se fogytam. Amikor viszont teljesen kikapcsol az éhség, az étvágy és minden egyéb evésre irányuló indíttatás, akkor szinte mindegy, miket eszem. Máskor a szénhidrátbombák nagyon akadályoznak.


Mert te hogyan eszel? Hátha úgy hasznosabb válaszokat kapsz, ha tudjuk. Az, hogy egy idegen hogyan eszik (bár erről nem is írtam, csak listát adtam), nem feltétlenül segít neked...

2016. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat :-D húst egyáltalán nem halat se semmilyen hús abszolút semmi bölcsis korom óta se szalámi se semmi a tojással úgy szintén
2016. jún. 12. 23:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor lakto-vega vagy? Ez azért jelentősen befolyásolja a lehetőségeidet, bár így is rengeteg lehetőséged van, hisz ehetsz egy csomó komplett állati fehérjét s ott vannak a növények is. Én majdnem ovo-vega vagyok, de majd próbálkozom a növényi étrenddel is, de majd csak tömegeléskor. Nyilván lehet fogyni úgy is, de nem nekem.
2016. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ananaszdriller válasza:
Legyel Buza!
2016. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hosszúhajú ***** válasza:

teljes kiőrlésű cuccok

zabkása különböző módokon

kefir, joghurt megy ilyen cuccok cukor nélkül

csirkemell - de látom nem eszel husit

rostos dolgok

ananász cukor nélkül

sok folyadék - nem kóla

alacsony szénhidrát tartalmú kaja

2016. jún. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Barna kenyeret se egyél.

puffasztott rizst egyél helyette, reggelire pedig zabpelyhet. ha megoldható akkor 14 óráig vidd be a szénhidrátot. utána már nem ajánlatos.

u.i a gyümölcs is full szénhidrát

2016. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!