Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Így letudok fogyni?

Így letudok fogyni?

Figyelt kérdés

163cm vagyok,55-56 kg ,12 éves és lány.

Nagyon gyorsan le kell adnom 10 kg-ot!

Szóval ha pl.:1-2 hétig nem eszek sznte semmit,magyarán koplalok akkor mennyit fogyok?

Légyszíves tényleg a k3rdésre válaszoljatok és nem azt írjátok h kórhazba kerülök és tönkreteszem a testem!(még ha így is van,akkor se)

Bocsi a helyesírási hibák miatt!

És szépen kérek mindenkit tényleg csak az írjon akinek van tapasztalata vagy tud válaszolni a kérdésemre!

Köszönöm!



2016. júl. 2. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Mivel nem érdekelnek a segítő szándékú válaszok, röviden: zsírból nem tudsz nagyon gyorsan 10 kg-t fogyni. Amúgy sincs szükséged rá. Koplalással izmot és vizet vesztesz, lelassítod az anyagcseréd és amint abbahagyod kétszer annyi jön vissza.

Fel nem fogom, hogy miért akar mindenki éhezni, amikor annyak csak hátrányai vannak. De mindenkinek jogában áll úgy tönkretenni a testét, ahogy szeretné. Aztan 15 év múlva meg vagy az egészség rovatba írogatsz, hogy mi minden bajod lett, vagy a teherbeesési problémákba, hogy nem jön a baba ( tudom, most hidegen hagy, de majd később fontos lesz).

2016. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Bolond vagy, te 12 éves gyerek! Nem tudsz 10 kilót lefogyni, mert két hét alatt legfeljebb kettőt tudnál, de ha nem eszel semmit, akkor a kórházban kötsz ki, ami nem egy nagy élvezet. Hogy mást ne mondjak, vérvétel naponta, lelkizés egy pszichiáterrel, ébresztés hajnalban. 12 évesen még ne akarj senkinek a szerelméért meghalni, főleg hogy el se érnéd az illető szerelmét, mert 45 kilósan csont és bőr gebe lennél, akire ha egyáltalán ránézne, csak annyit állapítana meg undorodva, hogy úristen, de ronda!
2016. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2.-nek Nem is írtam azt h szerelemért csinálom!XD Egy jó ideig nem szeretnék baratot!☺
2016. júl. 2. 21:40
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

Nem feltétlenül kell semmit nem enni, azzal tényleg csak tönkreteszed magad.

Az is hatásos, ha egyszerűen kihagyod a vacsorát. Lassú módszer, de hatásos, és nem is olyan káros, mintha semmit nem ennél. Ezzel a módszerrel 25 kg-t fogytam 1 év alatt, nem sok, de én nem mozogtam semmit. Ha mozogsz is hozzá, akkor gyorsabb is lehet. A lényeg, hogy napi 2-szer egyél rendszeresen, keveset, a vacsorát meg hagyd ki!

Miért olyan sürgős, hogy 1-2 héten belül kell?

2016. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Előző, mért adsz neki tanácsot arra, hogy hogy fogyjon le, mikor egyetlen kilót se kell fogynia.

Mért akarsz leadni, mért nagyon gyorsan és mért 10 kilót?

2016. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert azt kérte, hogy a kérdésre válaszoljunk és eddig senki nem ezt tette. Szerintem sem kell ilyen drasztikusan koplalni, de ha ezt akarja úgyse tudjuk lebeszélni róla. Csak ajánlottam egy kevésbé drasztikus módszert, amibe talán nem megy tönkre teljesen.
2016. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat/tanácsokat!

Fotózásra fogok menni+nem érzem jól magam így.(ezért kell jobban mondva szeretnék lefogyni)De persze nem csak koplalnék hanem sportolnék is.

2016. júl. 2. 22:18
 8/15 anonim válasza:
100%
Fotózáson max ha nem tetszel magadnak vagy a fotósnak lephotoshoppolnak rólad annyit amennyit akarnak, azért nem kell ilyen drasztikus lépésre vetemedned. De 12 évesen hülyeség fogyózni, ráadásul ilyen gyorsan nem is menne.
2016. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A Photoshop nem a barátom!:)
2016. júl. 3. 00:28
 10/15 anonim válasza:
100%

* le tudok

* Legyetek szívesek, tényleg a kérdésre válaszoljatok, és ne azt írjátok, hogy kórházba kerülök és tönkreteszem a testem!

Köszönöd, hogy tényleg a kérdésre válaszoltam? :)

2016. júl. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!