Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lett valakinek valami baja a...

Lett valakinek valami baja a 90 napos diétától? Én holnap kezdeném!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Ide nem érdemes feltenni ezt a kérdés, mert nagyon lehúzzák.


Én végigcsináltam. -9 kiló. Sokkkal, sokkal jobb lett a közérzetem! Semmilyen negatívumot nem vettem észre. Még szeretnék megszabadulni 5-6 kilótól, úgyhogy nemsokára újra elkezdem.

Mozgást egyébként javaslok mellette. Akár 20 percet csak, ha nincs sok időd, egy-két naponta valamit.

2010. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
természetes hogy mozognék mellette, én a biciklit választottam, dombon lakunk, tehát az emelkedőn eléggé érzem a láb munkát. Nem tudom a bicikli elég megfelelő? ( futást nem bírom) ( min 2 órát tekernék egy nap) és egy héten 3-4 szer szeretnék lemenni, csak, ha beáll végre a jobb idő ( mert a hétre megint esőt mondd :( )
2010. ápr. 18. 23:28
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Én visszahíztam minden kilót amit ezzel leadtam. Persze nem zsírt adtam le, hanem izmot, és persze zsírt is szedtem vissza. Szóval személyes tapasztalatból nem ajánlanám
2010. ápr. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

nekem közben derült ki a cukorbetegség, és a diabetológián találkoztam egy szintén huszas évei végén - harmincas évei elején járó nővel, akivel pont ugyanez történt.


ez nem azt jelenti, hogy a 90 napos cukorbeteggé tesz, csak azt, hogy ha duci vagy, és fogyózni akarsz, és már ott vagy a diabétesz kapujában, lehet, hogy nem ez az ideális módszer, mert hogy tömény szénhidrátdiéta az egész (kiv. fehérjenap).

2010. ápr. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Jó diéta,leadtam vele jópár kilot,de mind visszajött záros határidőn belül.

Emellett,amikor csináltam a diétát én többször össze is estem.Befejeztem,semmi bajom nem volt utána...

2010. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
én már egyszer végigcsináltam és 15 kilótól szabadultam meg,igaz visszajött 5 kg de majdnem 2 év után önmagam hibájából ezért most én is csinálom de akkor sem és most sincs tőle semmi bajom pedig azt megjegyzem hogy az emésztésem egy nagy nulla!
2010. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Én 14 kg adtam le és utána visszajött majdem 10 kg pedig nem zabáltam össze-vissza utána sem. A bajom annyi lett, hogy nekem a fejtetőből kihulott egy csomó hajam.
2010. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én is végigcsináltam a diétát, a vége felé elkezdett fájni a gyomrom minden fehérje napon. Az előző napi gyümölcsre fogtam, hogy sok a savam. Három év telt el, mire kiderült, hogy epeköveket okozott a diéta. Ami érthető ha meggondoljuk, hogy gyümölcsnapon semmi epére nincs szükség és igy megsürüsödött. Állitólag jót tesz minden reggel egy mokkáskanál olivaolaj.
2010. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ne a dietat csinald csak az alapelveket probald kovetni! Tehat h nem eszel ossze vissza mindent. En azt csinalom es jol megy, amikor ehes vagyok nem nasizok, hanem egy bogre zold teat iszom, es maris jobb...csak az elso napok nehezek , utana megy mint a karikacsapas...nem dietazni kell, hanem eletmodot valtani, es oda figyelni...ne vonj meg magadtol semmit, mert akkor csak kivanni fogod...es tobbel utod nyakon
2010. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

SZia. Nem ajánlom,mert naponta elkell osztani mindenből az adagot,ha megvonod pl.a fehérje napon a szénhidrátot akkor éhségkitöréseid lesznek.Inkább kérd ki diatikus véleményét!

Üdv: Nagy Anna,dietikus

2010. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!