Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 3nap rizs 3 nap fott csirkemel...

3nap rizs 3 nap fott csirkemell 3 nap gyumolcs es utana egy 90 napos dieta? Ezzel lehet elerni fogyast?

Figyelt kérdés
Persze mozgok mellette minden nap! 20-30 percet kocogok, utana sulyzozok es lepcsozok. Esetleg tippek? Tanacsok? Nagy a sulyfeleslegem kb 25 kg. Bevallhat ez a dieta? Esetleg van mas dieta ami javasolt? 18/l

2016. aug. 25. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem kérdezel, hülyeség így diétázgatni.

Keresd meg, hogy nőknek a te korodban mennyi a napi ideális kalóriabevitel, és ahhoz tartsd magad napi ötszöri étkezéssel, és sok folyadékkal (lehetőleg szénsavmentes víz).

2016. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így egy épületes baromság. Nem is értem, mi ebben a koncepció. Nem attól fogysz le,hogy "beveszed" a csirkét vagy a rizst.

A testnek fogyás alatt is meg kell adni,ami szükséges. Így csináld :


[link]


A 90 napos agyrémről meg ennyit:


[link]

2016. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Miért akarsz izmot bontani? Sosem értettem a cukrokkal fogyást... Márpedig a 90 na;os s a kis ötleted is egy fehérjenap, 2-3 szénhidrátnappal, idióta nagyon. S hol marad a zsír mint esszenciális tápanyag? Én inkább zsírnapot tartanék az egyik cukornap helyett, az is izmot bont, de kicsit jobb s főleg egyénibb :D


De most komolyan, mindennap rendesen kéne enned, elég fehérje, zsír, energia. Semmi értelme az ilyen drasztikus, a test igényeire fittyet hányó dolgoknak.


Mi a baja van sokaknak az életmódváltással, rendes mozgással és a kiegyensúlyozott, élvezetes, laktató, szolid kalóriadeficitet jelentő étkezéssel? Fel nem fogom, miért kell valami vad dolgot kitalálni.

2016. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
25 kg? Anorexiás vagy vagy mi?
2016. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90 napos diéta bizonyítottan káros
2017. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!