Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos dietat kezdenek! 90...

90 napos dietat kezdenek! 90 kg vagyok. Ha mozgok minden nap ajanlott vagy piheno napok ajanlottak? Illetve akinek mar sikerult lefogyni ezzel megirna hogy mennyit sportolt/evett?

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt belekezdenél ebbe,olvasd el ezt:


[link]

2016. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én végig csináltam. 17 kilót fogytam, de amikor vége lett, mindenki azt kérdezte, hogy mennyire komoly a betegség amiben szenvedek. Nem vicc, sokan azt hitték rákos vagyok, pedig 160 cm és 65 kilóra fogytam. Borzalmasan néztem ki, mint aki tényleg most kezdett kilábalni valami súlyos betegségből. Később lettek is egészségügyi gondjaim, de hál istennek nem lett tartós.

Én senkinek nem ajánlom mert tönkre vágja az embert.

2016. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem minden fogyókúra tönkreteszi az embert. Én is sokfélét próbáltam már...volt, hogy hónapokig meg sem jött...

Nekem a kcal számolás jött be a legjobban, és bármit ehettem :) Szerintem a 90 naposnak is ez a lényege.

2016. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, minden "fogyókúra" ártalmas és nem lesz tartós eredménye. Azért tettem idézőjelbe, mert eleve rossz ha valaki kúrának tekinti. A Diéta az, ami megoldás, de nem 90 napig tart, hanem amíg egészségesek szeretnénk maradni, tehát teljes életmódváltás.

A 90 napos diéta valóban káros, ritkán jutnak tápanyaghoz az izmok, ráadásul a szénhidráttal és keményítővel pont a zsírraktározást segítjük elő, főleg a magas glikémiás indexű ételekkel.

2016. szept. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!