Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 170-cm vagyok és 62 kilogram...

170-cm vagyok és 62 kilogram le szeretnék fogyni 5-10 kilót ez mennyi idő alatt lehetséges a 90 napos diétával?

Figyelt kérdés
Rendszeresen mozgok(futok, táncolok) és sportolok is (kézilabdázok). A 90 nap lejártával meglehet az 5-10 kiló minusz?
2008. okt. 3. 06:55
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem akarok beleszólni, de miért akarsz fogyni? Teljesen jó a súlyod. Ha lefogysz 8-10 kg-t úgy fogsz kinézni, mint egy csontkollekció, tudom miről beszélek, mert én is 170 cm vagyok és voltam 53 kg..., jó mostmár 72 kg vagyok szülés után, na nekem kell fogyni, de neked??? Te tudod, de én örülnék a helyedben, hogy milyen csinos vagyok.
2008. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyire nem tudom megérteni az ilyen lányokat.Fogpiszka akarsz lenni??Örülnék ha így néznék ki.Inkább örülj.Èn kicsi vagyok,szüléss uta´nn híztam.154cm és 49kg voltam,most 8hónappal szülés utánn még mindég 54,55kg.

ha rendesen mozogsz az elég tartsd a súlyod.....

Gondolom,hogy se hasad,se feneked,és hosszú lábaid vannak.Ne legy´wel vékonyabb,mert az nem szép a fiúk szemében sem.Hidd el.Ìgy vagy jó ahogyan vagy.

2008. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én ilyet hallottam (tesi tanárom mondta):


Zsírégető futás:


Elkezdesz futni( mondjuk 1 percig)aztán megméred a pulzusod.

Aztán megint futsz kb 15 percet, de vigyázz, h a pulzusod mindenképp 120 alatt/körül legyen...

Ha ezt meg bírod tartani (a 120-at) és minden nap megemeled pár perccel a futás idejét, akk az 5-10 kg elvileg 1-2 hónap alatt megvan!!!


És ehetsz mindent! Sztem próbáld ki! Sok sikert!

2008. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a válasz igen, de szerintem sincs szükséged rá. Én így is irígyellek. Javaslom, hogy inkább izmosíts a szükséges helyen. Ha pedig mégis belevágnál a fogyókúrába, ne 5-10 kiló legyen a célod.
2008. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!