Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Pontosan hogyan megy a 90...

Hitetlenhitű kérdése:

Pontosan hogyan megy a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés

A 90 napos diétát pontosan, hogy is kell?

Első nap fehérje, második nap gyümölcs.

Vagy, hogy is van? Nagyon szépen kérem, ha valaki tudja akkor segítsen.

Ja és példákat is írjatok (pl, hogy a fehérjés napon mit kell enni meg ilyeneket)

Előre köszönöm!!!



2016. okt. 1. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elolvasod itt a válaszokat, akkor láthatod, hogy a 90 napos diétára nagyon sok negatív vélemény ékezett, mert bár fogytak az illetők, de nem maradandóan, és az egészségüknek is sokat ártott. Helyedben inkább másik diétát választanék: low-carb, ketogén diéta, paleo diéta... ezek szerintem egész jók, olvass utánuk, és válaszd ki ami tetszik, aztán keress hozzájuk anyagokat. a legtöbbről könyvek szólnak, szóval így nagyon nehéz kimerítő választ adni egy ennyire általános kérdésre.
2016. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, annyit még hozzátennék, hogy fogyókúrázz, válts életmódot
2016. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Tudod, én csak azt nem értem, hogy miért nem tájékozódsz az interneten?? Most akarod te ezt vagy csak úgy belekezdesz, mindenféle háttértudás nélkül? Mert ha az utóbbi, akkor már most szólok hogy nem fog menni. Persze egyszerűnek tűnik, fogyókúra..csak keveset eszünk aztán kész, lefogyunk, kész, király, feladat kipipálva és újra előkerül a fehér kenyér és társai..Aztán jön a csodálkozás, meg az agyatlan kérdések hogy miért híztam vissza?! Fogj egy papírt, ülj le, és válaszold meg az alábbi kérdéseket:

Mi a célom?

Miért az a célom?

Hogyan fogom elérni ezt a célt?

Mi szükséges hozzá?

Mennyi időt vesz igénybe? (itt persze érdemes a realitás talaján maradni, tehát 10 kg nem fog lemenni rólad 2 hét alatt)


Egyébként nem ajánlom ezeket a divat diétákat, nem éhezéssel kell rávenni a szervezetet a fogyásra. Persze szükséges a kalóriadeficit, de csak minimális mértékben. Életmódváltás kell, ahogy az előző válaszolók is tanácsolták.


Sok sikert!

2016. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Javaslom elolvasásra, mielőtt belevágnál.

2016. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miután kitettem a kérdést, akkor láttam egy másiknál a linket és elolvastam. Szóval lemondtam a 90 napos diétáról. De azért köszönöm az összes visszajelzést!
2016. okt. 2. 13:41
 6/6 anonim válasza:
Apám lefogyott 20 kg-t vele ugyhogy
2016. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!