Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak, ha a 90 napos diétát lerövidítem 60 naposra, attól még lehet sikeres? Kenyér helyett graham kifli?

Figyelt kérdés
Végigcsináltam a nyáron a 90 napos diétát és 8-10 kilót fogytam,kb.szeptember közepén abbahagytam, mert kellett már a szünet és hál Isten nem híztam vissza, de még mindig fogynék, még egy 5 kilót Karácsonyig (okt.24.-től dec.24.-ig készülök betartani a fogyis étrendet, de most nincs lehetőségem tornázni mellé, így is sikerülhet? + kenyér helyett szerintetek graham kiflit egyek vagy pufi kenyeret (tudjátok azt a ropogtatósat, amiből több fajta is van)...?
2016. okt. 27. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy is fogytam vele, hogy az esetek felénél gyümi meg hús napon bedobtam egy jó nagy zsömle szendvicset. Meg hétvégén amikor otthon voltam volt hogy azt ettem amit a többiek (csak párom kedvéért csináltam-amikor látott :D) Így is ledobtam 5 kilót. Nem mozogtam a napi egyetem oda-vissza mászkáláson kívül
2016. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!