Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 175-cm magas és 110-kg vagyok...

Zöld_Attila kérdése:

175-cm magas és 110-kg vagyok sajnos . Hogy tudnák lefogyni gyorsan próbáltam az hogy kihagyom a cukrot meg a stb. de nem sikerült? És ezért nincs barátnőm

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz gyorsan lefogyni. Ha nem kaptál észbe hamarabb, akkor fogadd el ezt.

Kalóriadeficitbe kell kerülnöd, a cukor és egyebek elhagyása kevés, bár sokaknál már ez is előidézi a deficitet. Mozgás sem ártana egy jó étrenddel, amit életmódként alkalmazol s a fogyás után is megtartasz.

2016. nov. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem ezért nincs barátnőd, hanem mert önbizalom hiányos vagy és semmit nem tudsz felmutatni. Szted egy 110kg-s hollywoodi sztárnak, vagy milliomosnak nincs bnője? De van. De neked az se megy, hogy a "tudnék" szót helyesen leírd.. :)
2016. nov. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo! Hagyd el a cukrot es a lisztet. Egyel hust, halat, zoldseget, tojast, turot. Es edzel. Mentalisan fejleszt, es jobban fogod erezni magad.
2016. nov. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A gyors fogyástól annyit fogsz elérni, hogy mikor abbahagyod a diétát ismét vissza fogsz hízni. Ráadásul, a magasságodhoz egy jó 30 kilot biztosan le kéne adnod, ekkora túlsúlynál pedig nem tudna a bőr visszahúzódni és csak lógna rajtad - ami az én véleményem szerint visszataszító.

Akkor fogysz, ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel. Az valójában mindegy, hogy te elhagytad a cukrot, mert nem abban rejlik a titok. Az csak az egészség szempontjából lenne fontos. Kevés cukor és péksüti, de valóban úgy, hogy az elhasznált kalóriamennyiséged több legyen, mint amit beviszel bármi mással. Plusz kitartás. Barátom találja ki minden hónapban, hogy fogyózni fog (van rajta pár kiló felesleg), csak az a gond, hogy 3 nap után várja a csodát és nem érti meg, hogy ez hosszú hónapokig tartó kemény diéta.

Egyrészről mozogj. AHova lehet, menj sétálva. Én mindenhova gyalog megyek, egy nap átlag 5-6km-t gyalogolok, de előfordul a 8 is. Időben ez pont ugyanannyi nekem, mintha buszra szállnék. Ez rengeteg kalóriát éget el.

Heti 3-4x edzés. Nem bohóckodás a súlyokkal a kondiban, hanem rendes edzés. 40 perc kardió (a pulzusodat 120 körülire vidd), aztán mehet némi erősítés, nyújtás, ha igényled. Ha kezdő sportoló vagy, akkor mindenképpen kérd ki szakember véleményét, tehát vagy személyi edzővel járj kondiba, vagy járj fitnesz terembe, ahol oktató által bemutatott csoportos órák vannak. Ez utóbbi olcsóbb, mint a személyi edzés, de motivál is a sok másik ember. Ez hidd el, nagyon fontos, mert egy kezdő számára a koordinálatlan mozgás inkább csak kárt okoz.


Diéta terén pedig tényleg annyit tudok mondani, hogy a mostani mennyiségnek a felét edd. Bármit ennél, a kimert szokásos mennyiség felét szépen rakd vissza. És lecsökkenteni a cukor és a péksütik mennyiségét. Tejtermékekbők vannak csökkentett zsírtartalmúak is, ha szereted az eféléket, akkor ez is sokat segíthet. A sima fehér lisztből készült tésztákat is kerüld, mert sokat kell belőlük enni, hogy jól lakjon az ember, de gyorsan meg is emésztjük. Vannak teljes kiőrlésű tészták, azokat használd.


És a legfontosabb a moziváltság. Azért ne akarj fogyni, mert nincs barátnőd. Mert annak nem az az oka, hogy elhízott vagy. Vagy azért nincs, mert nem a kinézetednek megfelelő lányokat nézel ki magadnak, vagy pedig nincs önbizalmad, nem vagy az a típus, akihez mondjuk a duci lányok szívesen odamennek. De ez nem motiváció. Belső kényszered legyen a fogyásra, mert attól nem fogsz barátnőt felszedni, mert ledobsz 10 kilót.

2016. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Csisztu Emese válasza:
0%
A második hozzászólónak ! Honnan tudod ,hogy nem tud semmit felmutatni? HOGYAN ALKOTHATSZ RÓLA VÉLEMÉNYT CSAK AZÉRT ,MERT NEM ÍR HELYESEN ?! HÁT HALLOD RITKA PRIMITÍV VAGY :) EGY NULLA :D A KÉRDEZŐNEK : NE EGYÉL ESTE 18:00 UTÁN :) SEMMIT !!!!! NE IGYÁL CSAK VIZET :) SEMMI ÜDÍTŐ,CSOKI CHIPS STB STB :) SOK SIKERT ÉS KITARTÁST :)
2016. nov. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
26%
Futás, biciglizés. Ha ez nem megy, halott ügy és sose kefélsz
2016. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Legegyszerűbb ha elkezdesz futni. Mindig egyre többet, amennyit csak bírsz. Nehéz, de manapság mi könnyű?
2016. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Kardiót sürgősen be kell iktatnod a napi rutinodba továbbá ha megteheted akkor külön étrend kialakítása. (Én anno nem voltam durván elhízva , de a súlyzózás + felülések + kaja adagok csökkentése illetve leves és stb. folyadék mellett 1,5 liter víz bevitelét minimumnak tekintettem és kifizetődött ;) ) Ne akarj gyors fogyást! Soha ne felejtsd el , hogy mindent fokozatosan és mértékkel kell! (Ez jellemezze az étkezési szokásaid és edzéseid egyaránt)
2016. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
0%
Garnicia. Nem nevezném szernek, mert teljesen természetes. 1 nap alatt 1 kg-ót fogyhatsz tőle. Én kipróbáltam, és bevált. Tényleg! Ha nem hiszel nekem olvasd el ezt a cikket: [link] Fizetni kell érte, de abszolút megéri!!! Egy doboz 12000 forint, amitől már 30 kg-t fogyhatsz. Ez a leggyorsabb módszer! És bevállik. És egyáltalán nem káros, sőt. Még a stressz ellen is jó. Itt veheted meg: [link] Remélem segítettem neked, és akár másnak is! :)
2016. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Futás 110 kilósan? Hát biztos ne ezzel kezd,hanem hosszú,gyorsabb tempójú sétákkal. És persze életmódváltás. Étrendváltás és sok sok mozgás. Próbáld a szabadidőa tevékenységeidet mindig mozgáshoz kötni. Járj úszni, biciklizni, ha olvasol,sétálj el a város végén lévő parkig és ott olvass. Járj le edzőterembe heti párszor, ha vannak jóbarátaid akikkel szeretnél találkozni,ne ücsire üljetek be,hanem sétáljatok beszélgetés közben,vagy görkorizzatok. Mindegy,hogy mit csinálsz,de ne a tévé és a számítógép előtt ülj,rengeteg mindent lehet ezeken kívül csinálni.

Vegyél egy kutyát,járj vele sétálni reggel és este vagy menj be egy menhejre és kérj kutyust sétálni (neked és a kutyusnak is jó lesz).

2016. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!