Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta, tapasztalatok?

90 napos diéta, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akik már próbálták, azokhoz szól a kérdés..

Tapasztalatok? Hány kg-ot sikerült fogynotok?


2017. jan. 16. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Felhomályosításképpen:


[link]

2017. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Én 2 éve végig csináltam a 90 napos diétát, mert azt hittem tényleg jó. Fogytam 17 kilót. Vagyis 87 kilóról fogytam le. De mindenkinek az első kérdése az volt, hogy meggyógyultam már? Vagy, hogy mikor engedtek ki a kórházból. Ugyanis úgy néztem ki mint kemon átesett rákos beteg. Pár hónappal később visszajött 22 kiló,és nem zabáltam, csak elkezdtem újra normálisan enni.

Azóta sikeresen lefogytam jelenleg 61 kiló vagyok tartósan. De ezt kalóriaszámolással értem el.

2017. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
Akarmennyire is utaljatok ezt a dietat, nekem is segitett. Ketszer csinaltam, igaz KB a 60. Napnal mindig feladtam😄. 2009-ben 13 kg ment le 60 nap alatt, amit tartottam is, 2010-ben Meg tovabbi 10 kg, amit szinten tartottam. Aztan 2013 vegen terhes lettem 😂 akkor vissza szedtem magam eleg szepen. Most Januar 2-an kezdtem el ujra, Most 4,5 kg minusznal jarok...
2017. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem azert szidja mindenki a 90 napos dietat mert nem mennek le a kilok vele...mert lemennek mivel ehezik a tested..csak majd ha korhazba kerulsz es az orvos azzal kezdi hogy van egy par rossz hire akkor majd eszedbe jut hogy talan azoknak volt igaza akik figyelmeztettek hogy rohadtul karos az egeszsegre..
2017. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Semmi káros nincs benne, hisz minden tápanyagot megkap. Egy újabb okoska. Aki nem tud semmit se.
2017. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Jah ertem nincs benne karos..jolvan hat mindenki ugy cseszi el a egeszseget ahogy akarja.
2017. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

"Semmi káros nincs benne, hisz minden tápanyagot megkap."

Akkor miért csak 90 (vagy kevesebb) napra szól? Okoska...

2017. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hú, te nagyon buta vagy előző...
2017. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van akit lebutaztal..a normalis etkezest egesz eletedbe tudod tartani.ezt a 90 napos fost meg aligha..90 nap alatt is tonkrevag elegge..nem a test eheztetesevel meg fontos tapanyagok tobbnapi megvonasaval kell koplalni x napig...
2017. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak egy diéta... Mint annyi minden máshol is látni diétát. A diéta nem rossz, ha megfelelően használják.


Tudod olyan ez, mint a sok internetezés és telefon simogatás :D De, hát nem vagy túl okos, így fogadjunk még így sem érted meg, hogy szájba rágom neked...


"nem a test eheztetesevel meg fontos tapanyagok tobbnapi megvonasaval kell koplalni x napig..."


1.) Test nem ehézik (annyit eszik amennyit akar, csak szét kell választani.)

2.) Tápanyag megvan ugyanúgy.


???

Feküdj le szépen és pihend ki szépen a semmit, ami az agyad helyén van...

2017. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!