Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hatalmasat vétettem a keményít...

Hatalmasat vétettem a keményítő napomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma keményítő napom lett volna,de megtapasztaltam a farkaséhséget.Már reggel rontottam,hiszen gyümölcs helyett le sem merem írni mit ettem(libazsíros kenyér sav. káposzta).Ebédre pilótakeksz,azaz minden ami nem ok.Folytassam holnap szénhidrát nappal,vagykezdjem megint fehérjével?Egyébként minden nap keveset eszem,éhezem,szerintem itt szúrtam el.Köszi mindenkinek.
2007. nov. 21. 14:41
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem is ott szúrtad el, hogy éhezel. Olyan fogyókúrát nem lehet hosszú távon tartani, amit mellett mindig éhes vagy. Hagyd ezt a módszert és inkább kérd ki egy szakember pl. egy dietetikus tanácsát. Hidd el, ő olyan fogyót tud nekem összeállítani, amit be is lehet tartani!
2007. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg nem szabad éhezni, de ilyen kajákat aki megeszik, az nem érdemli meg, hogy lefogyjon. Én bármikor le tudok adni 7-8 kilót, mert sportolok, és szinte folyamatosan diétázok. Kenyeret nem ettem majd egy éve, és fegyelmezetten betartom a diétám, ezért én elérem a célom. Te ,ilyen hozzáállással nem fogod.
2007. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszadó kegyetlenül megmondta :S

Na mindegy.

Én azt tanácsolom, ne hagyd abba, és ne is kezdd újra, hanem csináld máshogy. Ne éhezz, mert akkor megint így fogsz járni. Biztos vannak olyan ételek, amiket szeretsz, és beleférnek a diétába (pl fehérje napon különböző saláták fehér hússal nagyon jók tudnak lenni, vagy keményítő napon olaj nélkül sütött krumpli, sütőtök, kukorica, szénhidráton pedig káposztás tészta, makaróni paradicsomszósszal...) Szerintem nem olyan hatalmas gond ez az egy nap vétkezés, ne ilyet többet tényleg ne csinálj. A kenyeret meg kerüld nagy ívben.

2007. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
70%
Szerintem semmi nem történik az égvilágon, ha egyszer előfordul ilyen veled! A második válaszadó pedig hadd ne írjam le micsoda... Az ilyen emberek miatt van elhidegülés a világban, de most komolyan... Nyugodtan töröljétek a válaszoamt, de ezt le kellett írjam! Miért ne érdemelné meg hogy lefogyjon?!
2007. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Lefogyni nem könnyű, lemondással, áldozattal jár. Ha könnyű lenne nem mászkálna annyi túlsúlyos ember az utcán, és ide sem érkezne annyi kérdés. Én akiket ismerek ilyen embereket, mind évek óta küzdenek, diétáznak hogy lefogyjanak .

Lehet ,sőt biztos, hogy valamit nem jól csinálnak, de Ők megérdemelnék az eredményt. A kérdező viszont nem, neki úgylátszik nem fontos az egész, hiszen nem érdeklik a legalapvetőbb szabályok sem, és hidd el újra megteszi (itt a karácsony)

De nem baj, kell lenni kövér embereknek is, nem lehet mindenki jóalakú.

Az előttem író viszont azt nem érdemli meg, hogy ide írjon, mivel értelmes hozzászólása nincs, csak lehurrogja azt aki megmondja az igazat.

2007. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan már rég befejeztem a 90 napost, de amikor hasonló nagy "bűnt" követtem el, utána beiktattam egy víznapot. Szerintem ezentúl próbáld úgy, hogy lakj jól! Nem kell kipukkadni, de azért ne legyél evés után farkaséhes. Hajrá!
2007. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Már nem aktuális a témához szólni,de valakinek hátha segít aki vissza olvasgat mint én most.

Keményítö napom lett volna 1 hete,és utaznunk kellett messzire,így nem volt megoldható a fözés.vajas felvágottas zsemlét kellett ennem hogy szédüljek vezetés közben,Másnap kezdtem megint fehérje nappal,és folytattam ahogy kell.Igaz egy hete áll a súlyom.

2008. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!