Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A kilencvennapos alatt hogy...

A kilencvennapos alatt hogy lehet túlélni a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
2007. nov. 21. 17:28
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia. Én most kezdtem a diétát, így karácsony még biztosan benne lesz. Kiszámoltam előre, hogy szenteste pont szénhidrát napom lesz,akkor majd ehetek tészta félét stb... Lehet hogy ha te is utánaszámolsz, akkor neked is valamelyik "kedvező" nap jön ki :) de szerintem karácsonykor belefér egy pirinyó hibázás.
2007. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Én is most kezdtem, és én is a számolással oldottam meg a dolgot. 24.ére essen a protein,akkor ehetek húst.Mivel nálunk másnap máshova kell menni ebédre , így 25.e a keményítő, és még ha 26.án is van nagy ebéd akkor aznapra esik a szénhidrát, és így az egész karácsonyt megúszom anélkül, hogy éheznék. Próbáld meg te is így.Könnyebb lesz.

2007. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát én sehogy nem bírnám ki:) Nálunk olyankor sütemény van 2 féle,húsok,tészta,húsleves,csoki.:D
2009. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!