Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Diéta alatt ti esztek reform...

Diéta alatt ti esztek reform kajcsit is?

Figyelt kérdés
pl szénhidrát csökkentett tésztákat, vagy liszteket, valami cukorhelyetesitőket vagy ezek feleslegesek? Csak mert nem épp olcsók, és nem tudom megéri e ....

2017. nov. 1. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
En eritritet cukor helyett,csomo kcalt megsporolok vele.Zabkasakat ezzel izesitenm,illetve turoba is szoktam rakni.
2017. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megeri, hiszen altaluk kozel ugy etkezhetsz, mintha nem is dietaznal. Igy valthatsz eletmodot, amit ugye sokan hangoztatnak, hogy nem dietazni kell, hanem eletmodot valtani.


Szeptember eleje ota ismerkedem ezekkel a termekekkel. Ezekkel fozok, sajat magamnak keszitem a pekarut, a sutiket. 10 kg minusznal jarok.

Nagy segitseg hogy vannak ezek a termekek! :-)

2017. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És miket használtok? Miket érdemes beszerezni?
2017. nov. 1. 14:14
 4/7 A kérdező kommentje:
a -10kg mennyi idő alatt sikerült? szép eredmény
2017. nov. 1. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán megoldható a dolog nélkülük is, egyáltalán nem létszükséglet. Legyen többször zöldségköret, lassú Ch-s rizsfajták, s ha már tészta, akkor ott a durum, az is jó. Cukrot nem kell helyettesíteni, csak nem kell annyira édesíteni az isten nyilát is, mint manapság szokás; ha nem minden ételed édes, nem dől össze a világ.
2017. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

A 10 kg-t szeptember 1-e ota sikerult leadnom. 100-rol indultam, uh azert boven van mibol lemenjen. Ha azt vesszuk nem is megy olyan gyorsan. Ev vegeig tovabbi cel meg -10. Aztan persze meg tovabb, de kis lepesekben haladok a vegso celig. :-)


Persze, en is azt mondom h megoldhato nelkuluk is, de sokkal egyszerubb ezekkel a termekekkel! Ha van ra kereted, akkor miert is ne?


Cukor helyett eritrit v stevia (szinte nincs is mellekizuk. Szamomra mondjuk ha sokat hasznalok az eritritnek van egy maro ize amit nem szeretek, igy en mar kezdem minimalizalni az edesitoket is. A cel valoban az h minimalisan edesitsek)


Olaj helyett kokuszolaj. Mar barhol megveheted, kozertek is aruljak. Semmi mellekize nincs, ugyanugy hasznalhatod mint a napraforgó olajat.


Liszt. Na itt aztan van valasztasi lehetoseged. Az alap szamomra a zabpehelyliszt. Ez nem is egetrengetoen draga, de te is elkeszitheted, ha ledaralod a zabpelyhet kavedaralon. En nagyon szeretem az izet, ezzel rantom az eteleket, ha igenylik, de sutiket is remekul lehet kesziteni belole.

A kokuszlisztet is szeretem, mivel imadom a kokusz izet.

Ezen kivul vannak a kulonbozo maglisztek es lisztkeverekek.

A pekarut magamnak sutom egy bizonyos marka lisztkeverekeibol. (Szafi) nagyon szuper receptek vAnnak a neten. Konnyu elkesziteni es siman vetekszik a bolti tarsukkal. Sot!!!


Szoval oriasi a valasztek, ha valtoztatni akarsz. Erdemes bemenni egy bioboltba es korbenezni picit. ;-)

2017. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En eletmodvaltassal -20kgt fogytam 2 honap alatt,es nem eheztem,edzohoz jartam,aki felugyelte a fogyasomat.
2017. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!