Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Újrakezdhetem-e a 90napos...

Újrakezdhetem-e a 90napos diétát egyből a 90 nap lejárta után?

Figyelt kérdés

(mivel még van leadnivalóm)

A 90 napos diétám egy hét múlva lejár. 14 kilót adtam le, de még szeretnék további 10 kilótól megszabadulni és akkor érem el a normális testsúlyt... (sajnos sok felesleg volt/van rajtam) Szóval a kérdésem, hogy újrakezdhetem a diétát vagy inkább valamilyen más diétával váltsam fel?


2007. nov. 27. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem ha karod újrakezdheted bár idő kérdése és visszaszeded ha úgy étkezel mint előtte. Mostmár próbálj meg egészségesen étkezni igyál sok vizet egyél gyümölcsöt, sok rozstartalmú zsemlét, tornázz sokat és úgy biztos fog még lemenni abból a 10 kg-ból. Bár szerintem mindenki rájön egyszer magától, hogy milyen életmódot akar élni és koplalni, jókat enni, vagy csak ünnepekkor egy kis nasi máskor pedig "egészségesen". Én a 3.-ra próbálom magam szoktatni kevesebb-több sikerrel:)
2007. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mostmár próbálj olyan életmódot találni,ami megfelel neked,és azt tudod tartani,hiszen életmódváltás a kulcsa mindennek.A fogyókúrák csak ideig-óráig válnak be.Tudod:kevés szénhidrát,kevés cukor,de semmi sem tilos.Minden mértékkel.
2007. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, két 90 napos kúra között legalább 1 hónap szünetet kell hagyni.
2007. dec. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!