Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta pajzsmirigy...

90 napos diéta pajzsmirigy gondokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csinálta már valaki a 90 napos diétát pajzsmirigy túlműködéssel (és magas vérnyomással)? Milyen eredménye lett?


Én most hétfőn kezdtem el, ma szénhidrátnapom van, eddig több diétát is kipróbáltam, többnyire eredménytelenül. 71 kg vagyok, és 165 cm. Eddig vért izzadtam minden egyes leadott kilogrammért, sőt volt olyat diéta, amitől még híztam is :(


25N



2018. febr. 28. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Azt hallottam, hogy a 90 napos diéta még a full egészséges embernek is káros. Gondolj bele, a szervezetednek tápanyagra van szüksége, különben legyengül. Válts életmódot inkább.
2018. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez is eredménytelen lesz, mert úgy baromság ahogy van.
2018. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Semmi értelme. Életmód váltást javaslok, nem 90 napos diétát.
2018. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Túlműködéssel soványak szoktak lenni, az alulműködés okozza az elhízást. Am beszéld meg a kezelőorvosoddal, aki a gyógyszereidet beállítja.
2018. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
2018. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Bele se kezdj. Én is csináltam ezt az agymenést, úgy tönkre vágta a gyomrom meg az immunrendszerem, hogy dolgozni se tudtam bemenni -.-' Nem hallgattam a nálam okosabbakra, akik azt mondták, hogy az életmód váltás a tuti, pedig igazuk van. A 90 napos f@*zságtól lebetegedtem, hasmenésem volt, a sok gyümölcscukortól kiütéses lett a bőröm, és gyakran voltam éhes. Mióta normális étrendet alakítottam ki saját magamnak folyamatosan eszek, sose vagyok éhes mégis jól nézek ki, fogyok folyamatosan.
2018. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
64%

Én is csak azt tudom mondani, hogy Lifetilt!

Ez a hülyeséget meg hagyd a fenébe! Nincs elég bajod?

2018. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Előttem már írták, de ha túlműködsz, akkor épp hogy kórosan soványnak kellene lenned. Lehet korábban túlműködtél, de az átmehet alulműködésbe. Ha meg így áll a helyzet, akkor nem túl jó, ha még jobban felborítod egy koplalásos diétával, mert hogy a 9

Szóval nekem már nincs pajzsmirigyem, mert kivették daganat miatt, de jól van beállítva a gyógyszerem és mellette életmódot is váltottam, főleg a kajára figyelek oda, eszek, de mértékkel, és egy kicsit mozgok is. Így visszafogytam a felszedett 8 kilóból 6-ot, már csak kettő van hátra. :)

39N

2018. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

* 9 után lemaradt, hogy:

90 napos diéta az, mármint koplalás.

2018. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem feltétlenül koplalás, de beteg ötlet. A testnek nem 4 naponta kell fehérje... S ez csak egyetlen fontos hibája.


A pajzsmirigyhez nem értek, kérdező, de miért ne hízhatnál egy diétával? Az étrendek már csak ilyenek, automatikusan nem okoznak kalóriadeficitet, ahhoz megfelelően kell enni. De a pajzsmirigy nehezít, jó lenne rendbetenni, ha lehet, de ugye, erről az orvosodat kérdezd.

2018. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!