Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Már az első napomon megszegtem...

Már az első napomon megszegtem a diétát. Kezdjem újra?

Figyelt kérdés
2007. nov. 28. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Igen, feltétlenül. De ne szegd meg :)
2007. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen, mert ha az első napon megszegted, akkor gyakorlatilag nem kezdted el, hiszen nem a diéta előírásai szerint csináltad azt a napot.. :) Legalábbis a logikám szerint. Ha már régebb óta csinálod és bűnözöl egy picit vagy ilyesmi, akkor azt mondanám, hogy vegyél erőt magadon és folytasd, ne kezd újra, mert ettől még nem vész kárba az addigi erőfeszítés, de így azt tudom javasolni, hogy ezúttal határozd el magad IGAZÁN, mindent bele, és ne szegd meg rögtön.

Nekem bevált ez a diéta, de nem kérdés, hogy elég szigorúan kell venni amit előír. Én az utolsó harmadban bírtam már nehezen, mert imádom a tejtermékeket és szenvedtem, hogy csak olyan ritkán ihatok tejet.. :( De megérte a kitartást! Sok sikert, és a éeadott kilók majd motiválnak, hogy ne bűnözz! :)

2007. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

:-))))

Ne kezdd újra.

Szerintem hagyd a fenébe, nem neked találták ezt ki, ha egy napig se bírod. Ez olyan ,minthogy valaki az esküvője napján kurvázni megy. :-)))

2007. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
mit is kéne újra kezdeni? Akarat gyenge személy ne diétázzon a diéta lemondás lemondás lemondás akaraterő ,kitartás és még több kitartás!!!!!!!!!!!!
2007. dec. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor kezd el a diétát, ha komolyan is gondolod!Addig úgyis meg fogod szegni, amíg nem adsz bele mindent!
2007. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogyásnak fejben is meg kell születnie.Ha itt nincs elég akarat, a diéta nem lesz sikeres.Csak akkor kezd el,ha tényleg úgy érzed:ezt végig csinálom!Néhány napi kínlódásnak semmi értelme,mire könnyebb lenne már abba is hagyod.Szedd össze magad,vágj bele!Neked is sikerülni fog!
2008. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!