Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 160kg vagyok most19 eves...

160kg vagyok most19 eves nacson ciki hogy ha leöltözöm hájas vagyok? Aki diétázott már vagy ajánlana valamit nagyon köszönném? Nehéz kövérként élni ciki, bajos na mindegy. Hozzateszem nem vegyok milliomos szegényesen elek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 22:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs a írásért telefonon vagyok hülye vállaszok nem érdekelnek fogyni akarok segitsetek nem szeretnek beteg lenni tulsulyos vagyok szeretnék normalisan élni nincs életem,ciki a sulyom,ami egy fiunak kell nekem nincs nő,kocsi sajnos suly miatt,orvoshoz nemmenék pls kérlek segitssssss
2018. ápr. 5. 23:00
 2/8 anonim válasza:
100%

Milyen magas vagy? F/l?

Amúgy szerintem figyelj oda. Arra gondolok h például ne egyél fehér kenyeret v túl sok péksüteményt/tésztaféléket. Sok gyümölcs, zöldség. Cukor helyett édesítőszer. Üdítők helyett víz. Minden étkezés előtt igyál meg egy pohár vizet. És inkább sokszor egyél keveset. Figyelj az adatokra, mert az se jó ha túl sokat eszel, akkor sem ha egészséges dolgokból. Ha lejjebb ment a súlyod akkor nekiállhatsz mozogni. És légy kitartó. Sok sikert!

2018. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
42%
Nem is tudom....szerintem tanulj meg írni!
2018. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Adagokat*
2018. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha 160 kg vagy valóban, akkor csak kórházban, orvosi ellenőrzés mellett szabad csökkenteni a súlyodat.

Ez már életveszélyes állapot, semmiféle házi módszer nincs.

2018. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amugy a hely.iras bocsanatot kertem xddddd haha mindegy
2018. ápr. 5. 23:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Troll vagy, ráadásul van még mit tanulnod!

Okos ember tud hülyéskedve trollkodni.

Te nem hülyéskedsz.

2018. ápr. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Juj... nem csak a helyesírásod, a stílusod is elég furcsa. Neked orvosi segítségre lesz szükséged, hogy problémamentesen és egészségesen le tudj fogyni. Ez nagy túlsúly, amit cipelsz, és megterheli a szervezetedet. Ész nélkül ne állj neki diétázni! Orvos!!
2018. ápr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!