Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki próbálta már innen a...

Valaki próbálta már innen a 90. napos diétát? Vélemény? Mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés

20 eves pany vagyok, 160 cm es 75 kilo. Egesz eletembe jo husban voltam viszont mostanaban felszedtem jo par blusz kilot. 67-68 kilo szeretnek lenni, es jo lenne tartani is. 3 napja kezdtem el a 90 naposat es eddig eleg jol birom. Ti mennyi ido alatt mennyit fogytatok es mennyirol? Tapasztalatok?

Akik jönnek itt nekem azzal hogy ez hülyeség azok inkább ne is írjanak, tudom, hogy létezik kaloriaszamolas meg minden de én most erre vagyok kíváncsi.



2018. máj. 5. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, az eredmény: inzulinrezisztencia, és 90 napon belül visszahízás. Vélemény: nettó hülyeség az egész, de mit bánom én, csináld, ha akarod.
2018. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2018. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csináltam 1 hónapig, akkor olyan 7-8 kilót fogytam vele. De még egyszer nem csinálnám, mert nagyon szar.
2018. máj. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Én 2-3 hétig csináltam tiniként,ha 3 kgt akartam fogyni. Igyál mellé sokat. Tisztít. Szülés után próbáltam miután elapadt a tej de egy ordító baba mellett nem bírtam sokáig. Viszont most ( nyilván odafigyelek a kajára) több vizet iszom,gyorsabban mennek le a kgk.
2018. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer végigcsináltam akkor 70kg-ról 60ra fogytam, nagyon boldog voltam, ez volt az első sikeres diétám, aztán miután véget ért félév alatt kétszer ennyit szedtem vissza. El is ment a diétától a kedvem egy jó időre, majd mikor 80 kg fölött mutatott a mérleg megint neki álltam, Biotech USA fehérjepor, zabliszt, kókuszzsír, nyírfacukor négyestől fél év alatt 25 kg-t fogytam úgy hogy közben mindent ettem csak ezekkel helyettesítettem a liszt, kristálycukor, olaj hármast. 3 éve tartom a súlyom, és így visszagondolva most jövök csak rá, milyen kis naiv buta voltam, hogy annyit koplaltam feleslegesen, mikor csak az számít mit eszel, nem kell szenvedni érte, meg egész nap zöldségen meg gyümölcsön koplalni.
2018. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyjabol ket hete csinalom kisebb nagyobb csalasokkal, az eloirt adagokat egyaltalan nem tartom, csak a gyumolcs reggelit es a napokra lebontott tapanyagokat. Eddig kb 2 kilot fogytam ugy, hogy egy heten 2-3szor eljarok 1-2 kmt futni. Nem tudom, hogy masnak hasznalt e, nekem eddig csak pozitiv elmenyem van ezzel kapcsolatban. 173 cm/73 kgrol indultam, a cel 60 kg, nem ido korlattal, de augusztusban mar szeretnek ugy kinezni mint egy ember es nem ugy mint egy toltott zokni.
2018. máj. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!