Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta alatt melyik...

A 90 napos diéta alatt melyik napon ihatok 100%-os cukor nélküli gyümölcs levet?

Figyelt kérdés
Lehet-e inni délután fehérje napon, vagy esetleg reggelire lehet-e, vagy csak dél elött lehet?
2010. jún. 14. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennek a diétának a lényege elvileg a szétválasztás. Most abba ne menjünk bele, hogy mi az én véleményem erről. És a válaszra meg szerintem rájössz magadtól is, ha kicsit gondolkodsz. Szerinted miből van a gyümölcslé?
2010. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én tanítóbácsi, én, éééééééééééééééééén!


rákérdezhetek, fehérje?

2010. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:DDD


Akkor délelőtt gyümi helyett lehet innni?:D

2010. jún. 14. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
a 90 naposba nem akárkikor lehet gyümölcsöt és zöldséget enni nyersen??:O én úgytudtam avgy rosszul?? de ha lehet akkor a gyümilevet is lehet akármikor
2010. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké kössz a választ
2010. jún. 14. 17:18
 6/9 A kérdező kommentje:

Én ugy tudom h a fogyokura alatt, csak délelött lehet enni gyümit kivéve gyümi napon mert akk egésznap lehet enni.

És zöldséget pedig csak mindig délután lehet enni, és gyümölcsnapon pedig tilos.

Csak azt nem tom h amikor gyümit lehet enni, akkor lehet-e 100% cukor nélküli gyümi levet inni.

Arra lennék kiváncsi......:D

2010. jún. 14. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
De most komolyan... Ha ja gyümölcslé gyümölcsből van, akkor miért kéne másként kezelni, mint a gyümölcsöt?
2010. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

oké,oké.Megértettem,akkor ezek szerint lehet inni...:D

Mindenkinek kössz a választ

2010. jún. 14. 18:08
 9/9 anonim válasza:
csakis gyümölcsnapon igyál, de én szoktam néha szénhidrátnapot egy kis lightcolát is inni:)
2010. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!