Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Protein napon megehetek...

Protein napon megehetek ebédre és vacsira egy sajtos-kolbászos melegszendvicset natúr joghurtal?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Simááááán eheted!! Néha belefér ilyen formában egy kis kolbász... Én megenném, ettől nem fogsz hízni!
2008. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hú ez tök jó!Ennek a válasznak nagyon örülök!Köszönöm!
2008. okt. 31. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Remélem a kérdés is egy vicc, nem hogy a válasz!


1) Protein nap --> 90 napos diéta egy ökörség!

2) Ebédre és vacsira --> napi 3 étkezés, baromság!

3) Sajtos-kolbászos MELEGszendvics --> nóóórmális? A KENYÉR mitől protein ember? A sajt meg sárgája, nem?

4) Kalbászos melegszendvics natúr joghurttal? Remélem mellé megy a nutellás szalámis lekvároszsömle megtömve popcornnal!


Gondolom ez a válasz már nem tölt el ilyen örömmel! De sajnos ez a kemény valóság!

2008. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1,A sajt fehérje(csak ezen a napon lehet enni)

2,A kolbász fehérje(ua....)

3,Kenyeret engedélyezi ezen a napon....

Ja és nem karéjra gondoltam ráadásul Norbi vagy barna kenyér.

De úgy látszik egyesek nem tudnak kultúráltan válaszolni!!!!!

Bocsika

2008. nov. 1. 08:07
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

A sajt fehérje ja! Meg még ugyanannyi zsír! Parasztkóbász szerinted miből áll, fehérje izolátumból? Kenyeret engedélyezi ezen a napon... tehát hurrá, lehet zabálni, meglesz a szénhidrát adag. Norbi kenyér... gratulálok! Színezékekről hallottál már?

Úgy látszik egyesek agy nélkül születtek!!!!!

Bocsika

2008. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem tudsz normálisan válaszolni.Én szépen kérdeztem valamit,de te nem tudod megválogatni a szavaidat.Üdv
2008. nov. 1. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet nem tud "normálisan válaszolni" de iagza van...csak a neked nem tetsző választ nem akarod elfogadni, viszont ez az igazság, mitől lenne már ez fogyós kaja??:S
2010. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sztyopinger válasza:
Csak akkor, ha reszelsz a tetejére proteint!
2010. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!