Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napom van, és...

Szénhidrát napom van, és kiváncsi lennék rá hogy ti a tésztát amit megakartok főzni hogy méritek? Pl 10 deka nyersen (főtlenül) vagy 10 deka főve? :$ És szerintetek kb. mennyi lenne ideális egy étkezésre?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Mindig nyersen kell mérni az alapanyagokat! Egy fő tészta adagja normál étkezésnél 5dkg! Diétánál a fele! Ez a 90 napos nekem nem szimpi,mert már láttam azt akik csinálták mind 3 x 4 x is csinálják mert híznak utána! Próbáld inkább hogy mindent eszel amit eddig csak mértékkel!!!! Én így fogytam 30kg-ot és 5 jött vissza 3 év alatt!
2010. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

90 kiló voltam, mikor elkezdetm a 90 naposat, lefogytam 80ra, most pedug 95 vagyok...


a 90 napos csak ideiglenes megoldás.

2010. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lényegében minden diéta ideiglenes megoldás,ha utánna az ember visszatér a rossz szokásaihoz. :S 90 nap alatt megszokhatjuk,h nem eszünk egy nap krumplit kenyérrel.Számomra ez lesz amit megtartok belőle a végén.Ha vége nyilván fogok köretet enni a husikhoz,de kevesebbet,és ha krumplis étel volt ebédre,akkor nem fogok szendvicseket enni vacsira.Vagy ha ebédre salit ettem,akkor belefér vacsira majd egy szelet kenyér sonkával,zöldségekkel.Csak addig megpróbálom kihozni a 90 naposból amit lehet,és 3 hónap alatt megszokni,megtanulni,h mit mivel.Jó lenne megtartani,a folyadékbevitel mennyiségét is,nekem is is nagy változás,mmost jövök rá,h alig ittam.

Én az adagokat is úgy mérem,h ebédre amennyi jól esik...nyilván nem egy bödönnel,de azért,h jó érzésem legyen...vacsorára pedig már nagyon mértékkel.Ha az ebéd sokra sikerült,akkor lehet,h ki is hagyom a vacsit...ez nekem nagyon bevált.Így a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad.

2010. jún. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!