Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Anyum 175cm/103kg (! ),...

Anyum 175cm/103kg (! ), nagyon aggódom az egészsége miatt, milyen diétával tudna fogyni 20-30 kg-t?

Figyelt kérdés
39 éves és a munkája miatt egyáltalán nincs ideje sportolni! Valaki segítsen!!! köszönöm
2010. jún. 23. 22:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
mikor szabadnapos mindig sétálunk
2010. jún. 23. 23:00
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok ki az aquafitnesst. Vízben könnyebb tornázni a felhajtóerő miatt.


Van ismerősöm, aki fülakupunkturával fogyaszt és segít összeállítani a megfelelő étrendet. Ha gondolod, elküldöm az elérhetőségét.

2010. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Nálam is problémát okozott az elhízás pedig én nem sokat eszek 158cm-hez már 123kg társult így elmentem orvoshoz és a vizsgálatokból kiderült hogy pajzsmirigy elégtelenségem van ami annyit tesz hogy nincs anyagcserém,most gyógyszert szedek rá és 1 hónap alatt 7kg fogytam.Én azt ajánlom forduljon ő is orvoshoz lehet neki is ez okoz problémát soha nem lehet tudni de semmit nem veszít vele.Remélem sikerül fogynia mert szörnyú érzés mikor már az ember nem tud rendesen mozogni.
2010. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó :) megmondom neki, hogy menjen orvoshoz.
2010. jún. 23. 23:22
 15/21 A kérdező kommentje:

van értelme taposó

gépet használni az ő esetében?

2010. jún. 24. 08:44
 16/21 anonim ***** válasza:

Minden mozgásnak lenne értelme, de a leírtakból sajnos az látszik, hogy anyukád NEM AKAR változtatni, tehát inkább először erről kell meggyőznöd, ha kell, zsarolással, miszerint neked még sokáig szükséged van egy egészséges anyára.

Ekkor jön a kivizsgálás, esetleg kezelés (a barátnőm is iszonyúan meghízott pajzsmirigy miatt), utána a diéta. A 90 naposba írtál, ne csináljátok! Egy csomó ember írta a hozzászólásokban, hogy alatta derült ki a cukorbetegsége. A 90 naposban 4 napból 3-szor szénhidrátot kell enni egész nap (a keményítő és a gyümölcscukor is szénhidrát!), fogyni meg csak úgy lehet, ha kevesebb szénhidrátot és több növényt eszel.

Vedd meg Norbi első könyvét, abban le van írva minden. Nagyon jó módszer, viszont: ne vegyetek norbis cuccokat, megteszi a hagyományos alapanyag, csak az elvet tartsátok be. Amit száműzni kell, az a finomított cukor és a fehér liszt, és minden, amiben ezek vannak. Ez egy olyan módszer, amiben azért is tudod anyukádat támogatni, mert tudod ugyanazt enni, amiket ő, neked is jót fog tenni, ha egészségesebben élsz. Ez nem diéta, hanem életmód, és nem kell lemondani semmiről. (Igaz, nem lehet rendszeresen tortát zabálni, de néha 1-1 szelet belefér.)

És... ne csak szabadnapokon sétáljatok, hanem minden nap. Heti 1-szer semmit nem ér.

A taposógépet egyelőre hagyd, akkor érdemes venni, ha már fogyott valamennyit, és ő is akarja. Így csak a sarokban porosodna.

2010. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
minden nap nem tudnék sétálni vele, mert reggel 8-tól este 9-ig dolgozik, de gyalog jár be a munkahelyére :)
2010. jún. 24. 10:15
 18/21 anonim ***** válasza:

A munkaidő nem napi 8 óra? Szóljatok, ha valamiről lemaradtam. (Vagy kompenzációként több szabadnapja kéne legyen, mint 2.)

Tudod, ez is elhatározás és preferencia kérdése, hogy mi a fontosabb neki, a munka és a pénz (tudom, nem fizetnek jól, és nehéz megélni) vagy az egészsége. Ha nem piheni ki magát, ha nem alszik eleget, sajnos az is hozzájárul az elhízáshoz. Pontosan nem tudom, hogy, asszem a hormonokon keresztül, de keress rá a neten.

Ha gyalog megy dolgozni, az jó, főleg, ha nem 10 perc a munkahelye. Legalább egy 30-40 perc kellene egyfolytában, nem 2 részletben, jövet, menet.

2010. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

kb. 15 perc

re lakik a munkahelyétől :D

2010. jún. 24. 19:12
 20/21 anonim ***** válasza:
mindenképp menjen el dokihoz.és próbáld meg,h küld el úszni v keress neki vmi tornát a neten,amit v otthon v heti 3-4 x tud csinálni vmilyen csoporttal.addig pedig te főzz otthon egészségesen.először is arról kell leszoknia,h mikor hazaér 9kor akk ne álljon neki zabálni csak igyon egy zöld teát és fürdés aztán feküdjön le.
2010. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!